Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha a Barca megveszi Sanchezt,...

Ha a Barca megveszi Sanchezt, az azt jelenti hogy eladják Bojant, ergo Fabregas-Affelay+Bojan csere lesz? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem hiszem hogy 5 csatárt tartanának. És Arshavin is azt nyilatkozta hogy Fabregas búcsú ajándékott vitt nekik....


Szerintetek Fabregasnak lesz helye a kezdőben?...50 millió kicsit sok lenne a padra.


2011. jún. 8. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
a milanba kene igazolnia fabrenak!
2011. jún. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
40%

anyadhoz kéne igazolnia Fabregasnak

gyűlölöm a Barcelonát,mindjárt fejbe ruglak

2011. jún. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Fabregas ha jön, cserébe megkapják Thiagot (aminek nagyon nem örülök), Sanchez-ért pedig Bojan-t adják.(legalábbis eddig erről volt szó, meg ugye 30 milliót adnának értük).

2011. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg még nincs helye Fabregasnak a Barca kezdőjében. Padra meg nem fognak venni 50 millioért valakit, ennyire talán még ők se hülyék...Xavi helyére pár év múlva jó lesz, de amíg Xavi egyértelműen jobb nála addig őt fölösleges visszahozni.

Ha Fabregas tényleg távozik én se lepődnék meg ha Milan lenne, állítólag Berlusconi azt ígérte, hogy egy egy nagy sztárt fog igazolni, akinek a nevét még nem mondta el, és a Milan vezetőségi tagok ha jól tudom pár napja / hete pont Londonban jártak...

Amúgy a Barca nagyon jól jár ezzel a Sanchez Bojan cserével.

2011. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ha odaadják Bojant+Thiagot(vagy Afellayt)akkor úgy volt hogy csak 35-öt kellene fizetniük. Később pedig lehet hogy már Fabregas nem akarna menni, Xaviban még van minimum egy 3 év, addigra lehet hogy az Arsenalal nagyobb sikereket ér el, a Barca pedig nem biztos hogy akkor is így fog virágzani. Szóval sztem így megéri nekik, mert ha nem "lesz" Xavi akkor igencsak jól jönne egy másik világklasszis kp.
2011. jún. 8. 21:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Affelayt hülyeség lenne oda adni, egyelőre még nem fér be, de nagy jövő állhat előtte. 35 is sok egy olyan játékosért aki nem fér be a kezdőbe, ráadásul szerintem Fabregasnak se az az álma, hogy padozzon. Amióta focit nézek azóta az Arsenal mást se csinál mint a jövő világverő csapatát építi, ezek után nem tudom elhinni, hogy ott nagy sikereket érne el. És attól, hogy mondjuk a Barca nem fog úgy virágozni mint most Fabregasnak még a kedvenc csapata fog maradni ahol mindig is játszani akart. A Barcának lehet megérni, de a játékosnak semmikép, és szerintem ez döntő lehet. Ha meg mégis elmegy Xaxi cseréjének ülni a padra évekig akkor jó nagy idióta...Egy játékos helyettesét nem akkor kell megvenni amikor még kitudja hány jó év van benne hanem akkor amikor már nem üti meg azt a szintet, vagy max 1 év múlva távozik...Ha meg tényleg távozni akar Londonból akkor próbálja ki magát néhány évig a Seria A-ba, ahonnan később könnyebben Barcalonába tudna igazolni.
2011. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17:00-ás vagyok.Szerintem elég jól leírtam, amit most lehet tudni (vagy sejteni), de ha így sem érted, olvass sporthíreket (pl.: hathárom) vagy eurobarcát. (én is onnan tájékozódom, de ezek még mind csak feltételezések).
2011. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha Sánchez-t leigazolják akkor nincs mese: néznem kell a Barca meccseket :)
2011. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!