Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek a magyar foci...

People=Shit kérdése:

Szerintetek a magyar foci válogatott az életem során kijut valamilyen nagy tornára? VB, EB, Olimpia? Most amúgy 21 éves vagyok és ha a jóslat igaz 80 évesen halok meg. Szóval az elkövetkező 59 évben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok idő addig bármi történhet, sőt ha minden jól megy 20 év múlva mi rendezzük valamelyiket és akkor kijuthatunk!!! Legalábbis szerintem reálisabb így kijutni...
2011. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem valószinű, de példát lehet venni a szlovákokról...

Semmivel nem tartom jobb válogatottnak mint a magyart, csak kell egy kiváló hazai edző,összetartó csapat...az a kevés jó magyar játékos egy két évig maximumot kiad magábol- és kijuthatunk :)(ja és sok sok szerencse)

2011. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát addig csak rendezünk valamit...

De ha egyszer selejtezőn kijutnánk nagyon boldog lennék.

De 60év alatt biztos lesz ilyen is...

De lehet hogy 60 év múlva foci se lesz...

2011. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nézz vizilabdát abban a legjobbak vagyunk :)
2011. jún. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hat ha azt vesszuk,hogy 50 eve meg egyik legjobbak voltunk,akkor meg 502 ev mulva lehetunk megint a legjobbak :)
2011. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!