Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek? (kérdésed...

Mi a véleményetek? (kérdésed túl rövid magyarázatod hosszú blablabla)

Figyelt kérdés
Lány vagyok és focizok egy lány csapatba.Sokan mondják h lányossab sportot kellett volna választanom.A lényeg az h a foci csak a fiúknak való vagy nem?
2011. jún. 16. 16:18
 1/6 anonim válasza:

Szia! Én is lány vagyok és minden vágyam hogy focizhassak valahol. Jelenleg kézilabdázom (azért is fikáztak hogy milyen durva sport) De nem tudok színvonalas lány csapatot a közelben. Olvastam több újságban is hogy sokszor próbáltak már női foci tornákat is rendezni (pl mostanában van a női VB) de általában érdeklődés hiányában nem nagyon közvetítették. Igen, valójában fiúknak szól ez a sport csak ugye minden sportágat (ami leginkább fiús) ki akarnak próbálni nők: birkózás, egyéb küzdősportok.

Én azt mondom hogy sportolj azt amit te akarsz, amiben jól érzed magad. Az ne érdekeljen hogy fiú vagy lány sport. Lehet hogy néha ezért ki fognak röhögni a srácok mert focizol, de ne érdekeljen!

15/l

2011. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Am nem röhögnek ki.hálistennek.tesin szoktam velük focizni.a kézi pedig nem durva.

a nők táncoljanak csak? o.o

Hol laksz?

2011. jún. 17. 12:20
 3/6 anonim válasza:

hát épp ezaz. A tánc is jó nekem nincs semmi bajom vele de nehogy már csak aerobikozni vagy röpizni lehessen...Fiúk is szoktak csajos sportokat űzni pl: műugrás.

Amúgy Budapest, 11. kerület. Budapesten még találhatnék de bent a városba már nem tudom megoldani ugyanis Bp-től 20km-re lakom szóval bejárós vok. Az jó lenne ha angliába laknék mert akkor az Arsenal Ladies-be játszanék :) szép álom...

2011. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

táncolni is szoktak.

én miskolc és ott van lányfoci.

pesten a fradinak is van lány csapata,igaz h futsal de az is jó.meg még sok ilyen van talán

2011. jún. 18. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:
NEM, nincs olyan sport h ez fiús ez meg lányos xD Ha akarnék én is eljárhatnek balettozni:)
2011. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt néztem első osztályú női focit, hát szörnyű... lassúak, nem bírnak futni, technikátlanok. bocsi, de ez a véleményem. szerintem kézilabdázz.. abban azért elég magas szinten állnak a magyar nők!
2011. júl. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!