Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » David Villa tényleg a Chelsea-...

David Villa tényleg a Chelsea-be megy?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyelőre nem úgy néz ki, de a későbbiekben talán. Ha Sanchez - t vagy Rossi-t leigazolják, nem tudni, hogy mi lesz a sorsa.
2011. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Remélem nem! Minden pletyka, amíg nincs aláírva.


Üdv, egy Chelsea drukker.

2011. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Rendben :D
2011. jún. 20. 16:42
 4/13 anonim ***** válasza:

Minek menne?

Úgy szeretem az átigazolási időszakot...annyi b@romságot összehordanak mindig.

Villa marad a fenekén (ill. a pályán) a Barcelonában.(azért annyira rossz idényt nem zárt, hogy eladják 1 év után, miután ennyibe került).

2011. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
A barcelona semmit se ér ...se villával se nélküle.
2011. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hol olvastad ezt a hülyeséget?
2011. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
nem olvastam tudom...csak ki kell nyitni az embernek a szemét.. mindeki csorgatja anyálát a barcáért:barca így-barca úgy...ha messi nincs barcelona sincs..
2011. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja persze...végülis a fél spanyol válogatott Barcelonában játszik és nem nyernek semmit...vagy mégis?:)) (Messin kívül ott van Xavi, Ini, Puyol, Piqué, Villa,Pedro, Valdes-aki 4x-re kap Zamora díjat, bár igaz ő Casillas miatt nem jut sok szerephez a válogatottban).

És nem arról volt szó, hogy a Barcelona milyen, hanem hogy Villa tényleg elmegy-e.

2011. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mivan? Se Sanchez se Rossi nem Villa szintű játékos. Őket csak padozni veszik Bojan helyére...ha mégis kezdőbe akarnák állírani hamarább szabadulnának meg Pedrotól mint Villától.

Nem beszélve arról hogy Davidtól igencsak messze áll az angol foci, letörnék mint a bili fülét.

2011. jún. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

18.22 vagyok

Arra gondoltam,hogy azt hol olvasta,hogy Villa elmegy.

Maradjon csak szépen a Barcában,ha annyira oda akart menni,eleinte jól ment neki,az utóbbi időben meg egyáltalán nem úgy játszott mint amit elvárnak a szurkolók tőle.

2011. jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!