Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az hogyan lehet, hogy 0:2-es...

Az hogyan lehet, hogy 0:2-es hendikeppel nyertem, amikor 3:0 lett a végeredmény?

Figyelt kérdés

Igazából nagyon nem is értem ezt a hendikepes dolgot...

A 0:2-es hendikep információja ezt írja:"A 2. csapat kétgólos képzeletbeli előnnyel indul (0:2). Ha a mérkőzés 2:0-ás eredménnyel ér véget, a fogadás végeredménye 2:2-így azok a fogadók nyernek, akik döntetlenre fogadtak.

Na, de 3:0 lett az igazi végeredmény. Hendikeppel ez 3:2-es végeredményt jelent. Ezért nyertem? (Hazaira fogadtam)


2011. jún. 20. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
igen. ha a hendikep 0:3 lett volna akkor a csapatnak 4 golt kell rugnia h 4:3 legyen. Ha ekozbe rug az idegen csapat egy golt akkor pl 0:2es hednikepnél ez már 0:3.
2011. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért nem érted?

0-2-es hendikepről indult, és te hazaira fogadtál. Vagyis ahhoz, hogy ez bejöjjön min. 3 góllal kellett nyerni a hazai csapatnak. Ez így is történt, ezért nyertél.


Ha mondjuk 2-1 lett volna a végeredmény akkor vesztettél volna, mert a hendikepes eredményről kell indulni, ahhoz kell hozzáadni a valóságban lőtt gólokat, így 2-3 lett volna az így kijött eredmény.

2011. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jaja igen, közben én is rájöttem, de így még világosabb..:)

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2011. jún. 20. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!