Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fernando Torres?! Hogyan?

Dadalma kérdése:

Fernando Torres?! Hogyan?

Figyelt kérdés
Azaz azt, hogy találkozzam Fernando Torressel, a Cehelsea Football Club játékosával. Voltam már kinn meccsen és ott az első soroknál ültem. És az érdekelne, hogy hogyan tudnék vele találkozni és képet készíteni autogramot kérni. Nagyon fontos lenne nekem.
2011. jún. 22. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Énis szeretnék Wayne Rooneyval találkozni.

de Hogyan?



hát hivd fel és kérj töle idöpontot vagy nmtom. xdd

na nem hát énse tudom de jolenne 1 két válasz. xx

2011. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kimész meccsre.Megtudod, hogy hol ünnepelnek utána és oda mész te is.Nyílt edzésre elmész.?Megtudod, hogy hol nyaral és te is odautazol.(persze ezekhez rengeteg pénz kell, mert elit helyeken szórakoznak, és ha be is jutsz, általában vip részlegen vannak, tehát szinte esélytelen.)

Max. kimész az eb-re és ott biztos "összefutsz" vele.:)

Sok sikert, én Xavival és Sergio Ramossal akarok találkozni.:)) (mivel én Spanyolországba fogok költözni, még esélyem is lehet velük összefutni.:D)

2011. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előzőnek

Azért Barcelona és Madrid kissé messze vannak egymástól,de sok sikert! Én is találkoznék velük.:)


Szerintem is menj ki EB-re,meccsekre,szórakozóhelyekre, derítsd ki,hol szokott kajálni,pihenni és kapd el:D

2011. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző, az nem baj, szakítanék rá időt.:)

És vannak válogatott meccsek is.:D

2011. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt tudnám ajánlani (Spanyolországban lehetséges ez) hogy az edzőpályára kimentek és ott amikor jönnek-mennek edzésre kértek aláírást vagy fényképet készíthettek :)
2011. jún. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Várd meg hátha lesz Magyar-Spanyol barátságos meccs a közeljövőben :D Ha összejön egy ilyen meccs, biztos hozzák. Járj valahova amerikai focizni, és a himnuszok alatt cselezd ki az őröket. Legjobb ha Torres kispados, mert így tuti elkaphatod! :D Csak utána győzz futni ! :D Amúgy viccet félretéve, ha összejönne egy ilyen meccs akkor biztos körülnéznének bp-n. A látnivalóknál lehetséges, hogy megtalálnád :) De lehet, hogy a legközelebbi kocsmánál ;) Amúgy nekem is a kedvenc játékosom...öszzefoghatnánk xD
2012. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!