Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Újrakezdjem a kézilabdát vagy ne?

Újrakezdjem a kézilabdát vagy ne?

Figyelt kérdés

Néhány évig játszottam, aztán az utóbbi 2 évben nem jártam edzésen, de az edző (édesanyámon keresztül) hívott, hogy új csapatot szervez meg stb...Lenne hozzá kedvem csak amikor csináltam, akkor sem voltam stabil kezdő, mostmeg gondolom csere lennék.De mivel helyben nincsnek barátok, lehet jó ötlet lenne.

Csak már fizikailag, és technikailag is kiapadtam szerintem...


2011. jún. 26. 23:43
 1/4 anonim válasza:
Én addig el se kezdem amíg nem az MKB Veszprém hív fel. A Barcelona szerződtetni akart átlövőnek de mondom én katalánokhoz nem megyek!
2011. jún. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ezen gondolkozom, de múltkor kimentem futni, 2 kör után azt hittem meghalok.

Szóval előtte szoktasd magad vissza a futáshoz aztán hajrá.

2011. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen kezdd újra! Fizikailag néhány nap alatt feljavulhatsz, a technikád pedig idővel javulni fog:)
2011. jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok, rendben! Köszi a válaszokat!
2011. jún. 30. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!