Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az iden igazol valaki az...

Az iden igazol valaki az arsenalhoz?

Figyelt kérdés
mert neztem a wikipedian es nincsen leirva Gervinhot tudom
2011. júl. 12. 20:12
 1/8 anonim válasza:
Még Jenkinson jött eddig a Charlton-ból, de Wenger azt mondta, hogy kivár július végéig, és utána kezd el komolyan igazolgatni.
2011. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
biztos jön valaki még az óvodából
2011. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Wenger évek óta a fiatalokra alapoz, eddig nem túl nagy sikerrel. Idén is szerintem több jó játékos megy el, mint amennyit igazol:) Egy Chelsea drukker!:D
2011. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igaza van az utolsónak! wenger elk-rta!
2011. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha igy folytatja Wenger jovore sem nyernek semmit!

Elmegy Fabregas es Nasri is. Es, ha jovore elmegy Van Persie is, akk nem tudom mi lesz veluk...

Csak a Fabregas es Nasri miatt befolyt penzbol nehogy megint ovodas kisgyerekeket hozzon!

Egy MU fan

2011. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igazatok van nekem azert tetszet meg az arsenal mert fital tehetsegeket reszesiti elonyben

de mi az anti faszanak ne lehetne igazolni egy Crist a lyonbol v egy Thiago silvat akkar egy Puyolt v Piquet a barcabol

na mindegy nem akkarok divat druker de ha nem tudja felveni a barcaval a versenyt akkor elpartolok tole

es ha elagyak a sztaraikat mint pl. Nasri Fab v Persie akkor elpartol toluk es ezt szerintem mindenki megertheti

a Barcat azert nem szeretem mert a Realt szeretem az volt az elso klub akit 2003 kedvelek

meg akkor nem eredekelt a foci 2006 tol kovetem de a Barcelonat utalom minden even o nyer lehet szidni a real Perez miatt de nem erdemes mert lehet ha a barcanak nem lenne adosaga 100 millot sem sajnalna vilagsztarra

2011. júl. 14. 22:13
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor volt , igazán jó az arsenal mikor még az igazi nagyok ott voltak: henry,bergkamp,ljunberg,seaman és a többiek
2011. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tudomásom szerint nem megy el Fabregas,és Gervinho érkezik.
2011. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!