Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Köztéri betonpálya Budapesten?

Köztéri betonpálya Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jégkorongozom, de most már sehol sincs jég, mégis szeretném fejleszteni a labda(korong)kezelésemet. Vettem egy utcai gyakorlókorongot, de sajnos nem sikerült találnom olyan pályát, ahol ki tudnám élni magamat. Az lenne a legjobb, ha kifejezetten közterületi ballhoky vagy görhoky pályát találhatnék, de ha nincs, az se baj. Csak kellene egy jó betonpálya. Bérelni nem szeretnék, mert azért az drága. (Budapesti vagyok)
2011. júl. 14. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Bitumenpályára gondolsz vagy más néven "dühöngőre"?

Olyan van egy csomó Budapesten, csak az lehet a probléma hogy sokszor foglalt, gyerekek fociznak rajta. Hol laksz?

Azt tudom javasolni neked hogy nézz körül a környékeden, parkokhoz, iskolákhoz közel vannak ilyen pályák.

2011. júl. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dottorre válasza:
Azért a csomó pálya elég túlzás. Kőbányán kb 5éve még volt vagy 30, mára ebből jó, ha 5 megmaradt játszható állapotban, vagy egyatalán... Karban pedig egyik sincs tartva, szóval amíg jó, addig jó, aztán ennyi volt. De a kérdésedre válaszolva a Városligetben van egy elég jó minőségű a Dózsa - Ajtósi dűrer sarkán, vagy a X.kerületben az Óhegy parkban a Csősztorony mellett. Én ezt a kettőt merném ajánlani.
2011. júl. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!