Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hány edzés után játszhatok a...

Takácska kérdése:

Hány edzés után játszhatok a pályán?

Figyelt kérdés
Kölesden fogok játszani és ahhoz hogy játszhassak a meccseken ahhoz az kell hogy rúgjak gólt a az edzéseken.?
2011. júl. 21. 20:10
 1/3 anonim válasza:
Majd ha az edző úgy látja hogy készen állsz.
2011. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Ahhoz az kell, hogy jól játssz.Mert mondjuk egy hátvédtől nem várhatják el, hogy gólt lőjön. Ha csatár vagy, gól kell. Ha középpályás, akkor gólpassz, és jó indítások, passzok, ha védő, akkor meg szép tiszta szerelések, és okos indítások, hosszú passzok.
2011. júl. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csatár vagyok.És a sulimban mindenki dicsér minden osztályfoci után,hogy takács te nagyon jól focizol.és tényleg ezt mondják nekem.és a haveromnak van 1 jó haverja ő tehetségesen jól focizik,én nem tartom magam jó focistának de nagyon imádok focizni,szóval bevallotta az a srác a haveromnak hogy jobb vagyok nála fociban.
2011. júl. 24. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!