Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Real Madridos idézeteket...

Real Madridos idézeteket tudtok? Esetleg olyan "hìresebb" mondatot amit a real játékosok mondtak?

Figyelt kérdés
Légyszi normális válaszokat.
2011. júl. 23. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Real szív, Real lélek,

Madridista leszek amíg élek

2011. júl. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
ezt a Manutd-töl vetted(Manchester Szív, United lélek,Vörös Ördög leszek amig csak élek). ez nem igazi "real" mondat -.-
2011. júl. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Ezt bármelyik csapattal el lehet mondani.

Talán ez jobb: "Feher sziv,kek a lelek madridista leszek amíg élek"

Puskástól van egy pár: "A futballban a "ha" nem játszik."

"Kis pénz, kis foci, nagy pénz, nagy foci"

"Én imádtam a futballt! Imádtam a családomat és mindig a futballpályán jártam, engem több más nem érdekelt. Az én kabalám mindig a labda volt. Akkor éreztem magam biztosnak, amikor a labda nálam volt, vagy ha a labdába belerúghattam"

"Még nem tudom, ki lesz a szövetségi kapitány, de máris féltem. Attól a több millió szövetségi kapitánytól, aki Magyarországon él."

"Bennünk nem a kukac motoszkált, hanem a tehetség."

2011. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ✮ʝօк&# ***** válasza:
36%

"Vegyünk meg minden megvehető szupersztárt, aztán csináljunk belőlük másodosztályú focistákat évi 50 millió eurós fizkóért."- a Real Vezetősége


"Ha az El Clasíco elment, arról csakis a bíró tehet, se a Barca, sem Mi! Márpedig mi voltunk a jobbak, de a Bíró fújt 5 érvénytelen gólt a Barcának, nekünk meg egyet sem." -Mindenki aki szereti a Real Madridot, ott játszik, esetleg dolgozik.

2011. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Mikor nyerünk valamit???
2011. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Hú,de nagyon vicces az előző 2....-.-

"Célunk az, hogy címeket nyerjünk. Ez a Real Madrid. A klub történelme azt követeli, hogy mindig a győzelemre gondoljunk. Ennél a nagy klubnál nincs helye a mentségeknek. Raúl? Egyáltalán nem lepett meg, egy nagyszerű játékos, ennek a klubnak pedig az egyik szimbóluma. Ő a kapitány, és mindnyájunk számára egy példakép. Jól szórakozom a Real Madridban, ez egy nagy csapat, a klub pedig hihetetlen. Játszani a Real Madridban egy valóra vált álom.”(Ronaldo)

„A kupák mindent elmesélnek. A bölcs elnöki irányítás eredményét, a nagy játékosok tehetségét, a lenyűgöző stadion magával ragadó erejét és Spanyolország leghűségesebb és legnépesebb szurkolóseregének rendíthetetlen támogatását. A kupák az elmúlt korokban számtalan pályán és sok- sok mérkőzéssorozat alkalmával aratott győzelmekről és dicsőségről tanúskodnak. A kupák érzékelhető részletek, kézzelfogható tények, amelyek közhelyek nélkül beszélnek birtokosukról. Minden elnyert kupa lezár egy korszakot, amelyben a Real Madrid jobb volt vetélytársainál. A végeredmény e kupák összessége, és a jól megérdemelt cím: minden idők legjobb klubja- a legjobb klub a történelemben.”(Stadionban)

„Kezdődik a szünidő, és én is hazautazom, de még mindig nem tudom megfogalmazni, mi is a Real Madrid. Elég lenne csak annyit mondani, hogy ez a világ leghíresebb klubcsapata? Vagy, hogy a színeivel emberek milliói azonosulnak világszerte? A válasz a történelemben rejlik? A játékosokban? Vagy az emberek története az, ami meghatározza? Tényleg csupán futballról van szó? Vagy a szurkolók klubjuk iránti szenvedélyéről? Az örömről, mikor győz a csapat? Vagy a bánatról, ha veszít? Vagy a fájdalomról, ami társunk elvesztésével jár, akivel együtt rajongtunk a csapatért? Talán önfeláldozásról? Arról, hogy mindig jobbra törekszünk? Arról, hogy felülkerekedjünk ellenfelünkön? Vagy esetleg a Real Madrid egy kisgyerek álma, és milliók reménysége? Igen, a Madrid mindez, és még sok egyéb. Úgy vélem, sokkal fontosabb dolog, hogy mit jelent az egyes embernek a Real Madrid, annál, hogy mi is valójában. Így van ez az érzésekkel…”(Real Madrid film)

2011. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ!
2011. aug. 2. 10:45
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
"Meleg vagyok." - Guti
2011. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
4.xDDDDDDDD
2012. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi van Barcások, hogy ízlik azóta a történelem?
2023. szept. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!