Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan juthatok be a Dunaferr...

Hogyan juthatok be a Dunaferr ifi kézi lány csapatba? Help! (lent)

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és most kezdem a középiskolát, de a sulimban nincsen kézi, pedig eddig kéziztem.

A Dunaferr-be viszont van lány kézi csapat(persze nem a felnőtt)

Hogyan juthatok be?

a Honlapjuk, már vagy 3 hónapja karbantartásban van.

Segítsetek:/:/


2011. júl. 24. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik suliba mész majd? Én is Dunaújba járok suliba.
2011. júl. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy edzésre.
2011. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A bánkiba fogok járni

és ott sajna, csak lányfoci van

azzal meg nem vagyok kibékülve

inkább a kézi

:):)

2011. júl. 27. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már nem most kezdtem oda járni. Tőlünk egy csomóan járnak, azt nem tudom, hogy mindenki bekerül-e a csapatba. Szerintem, azért hajtani kell, hogy bekerülhess. Nem tudom, hogy még korosztályokra bontják-e, vagy egybe van az egész.

Az osztályomból egy csajszi járt és még most is jár rendszeresen. Csak sajnos sulit kellett váltani ez miatt neki. Esetleg még a sport osztályba mehetett volna át, de oda nem akart. Te is figyelj majd oda a tanulmányi eredményedre, ha bekerülsz a csapatba, mert van amikor versenyekre kell menni, akkor kimaradhatsz az órákról. De az edzésre feltétlen menj el, nézzd meg. Szerintem, most augusztusba kezdődnek, mindig egy hónappal suli előtt kezdenek edzeni, hogy aztán formába legyenek.

2011. júl. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ:)
2011. júl. 28. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!