Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi az oka annak hogy a Brazil...

Mi az oka annak hogy a Brazil válogatott ilyen gyenge lett?

Figyelt kérdés
Most is Augusztus 10-én lesz a német-brazil ott meg fogják alázni őket ? Ronaldinhot és Kakát miért vették ki a keretből?
2011. júl. 27. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Évekkel ezelőtt Ronaldo, Rivaldo, R. Carlos, Dinho, Cafu....féle generáció rettentő erős, még a mostani vb, eb győztes spanyol válogatott se tudta volna felvenni a versenyt velük, de eltelt felettük az idő. Utánuk következő generáció meg nem volt aki méltón tudta volna helyettesíteni ezeket a játékosokat,persze voltak jó brazilok akkor is, de messze voltak Ronaldoéktól. A mostaniakba talán van akkora potencia, hogy vb-t nyerjenek, de ők még nagyon éretlenek, és fiatalok, ráadásul még az alázat is hiányzik belőlük. Kellene nekik egy nagyon kemény edző, aki megneveli őket, és győzteseket csinál belőlük.

Ronaldinhot Dunga tette ki a keretből a vb. előtt, Kaká pedig Dunga leváltása után került ki a vb. után.

Ha a németek nem is alázzák meg őket, de győzni fognak szerintem, nekem nagy meglepetés lenne akár egy X is a braziloktól.

2011. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a véleményed jöhetnek még
2011. júl. 27. 14:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy fiatalítást csináltak, még össze kell rázódniuk.

Kakát nem a sérülése miatt nem hívták Copára? Én úgy emlékeztem...Na mindegy, szerintem a vb-re azért már összeszedettebb lesz a csapat.Viszont a németeknek most ütős csapatuk van, tuti kikapnak a brazilok.(sajnos, pedig szeretem a brazilokat)

2011. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!