Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerinted idén ki érdemelné...

Szerinted idén ki érdemelné meg az Aranylabdát? És miért?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Az a nagy büdös helyzet, hogy megint Messi. Xavi, Iniesta jók voltak de nem emelkedtek ki annyira, C.Ronaldo lesz a 2., de ő meg csak egy spanyol kupát nyert.

Szóval Messi fogja kapni.

2011. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az első mondja, Messié lesz. Hozzáteszem idén jogosan kapná meg, nem úgy mint tavaly. Bár én szívem szerint Xavinak, vagy Iniestának adnám kárpótolva őket a tavalyi év miatt amikor jogtalanul másnak adták azt címet amit a kettőjük között kellett volna eldönteni, de ha akkor is Messinek adták amikor nem neki kellett volna, akkor egy olyan évbe amikor neki kell tuti, hogy nem fogja más megkapni...
2011. aug. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
szerintem Tököli vagy Torghelle!
2011. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
egyetértek megint Messi kapja :S én szívem szerint Cristiano Ronaldo, Xavi, Iniesta hármasból adnám valakinek. DE azért, hoyg Messi harmadjára -.- még az igazi Ronaldo is csak kétszer kapta meg. Túl vna sztárolva ez a Messi Xavi és Iniesta nélkül nem tud nagyot alkotni, góljai 60%-át nekik köszönheti..most meg jöhetnek azzal h de akkor is sok gólt rúg de nem érdekel mit nyivákolnak a barcások :)
2011. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha tavaly megkaphatta Messi akkor idén is megfogja. Bár a csapatán belül is van olyan aki jobban megérdemelné.
2011. aug. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%

Kapja be az a kis csicska :P

Sztem Ronaldonal kene kapnia...

De a Barcabol Xavinak, vagy Iniestanak...

Tiszta szegyen!

2011. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Remélem Xavi kapja.

A top3 tuti Messi, CR és Xavi lesz.

2011. aug. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

53%

Nyomós érvek Ronaldo mellett.:D

2011. aug. 2. 17:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Látom előttem nagyon sokan írták Dzsuzdsákot, de én úgy érzem, hogy Szalai a sérülése ellenére is megérdemelné.
2011. aug. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Kapja be az a kis csicska :P

Sztem Ronaldonal kene kapnia...

De a Barcabol Xavinak, vagy Iniestanak...

Tiszta szegyen!"


a kis csicska kicsit furcsa... a világ legjobbjáról beszéllsz. a c. ronaldo utol se érheti

2011. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!