Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb ember a Barcának szurkol?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem fér a fejembe,hogy mitől olyan menő az aki a barcának szurkol.Azért mert ők nyerték a bl-t?meg ott van messi?szerintem egy szurkoló ne divat szurkoló legyen,hanem legyen egyéniség.Kinek nem inge ne vegye magára.
2011. aug. 2. 20:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Sokan szeretik azt a csapatot favorizálni, amelyik éppen a number one.. Sokan a társaság miatt kezdenek el egy bizonyos csapatnak szurkolni... Nyilván, ha eleinte téged totál hidegen hagy az egész és nincs kedvenced, de a többiek akikkel sok időt együtt töltesz és netán meccset is nézel mind egy bizonyos csapatnak szurkolnak, te is annak fogsz. Legalábbis az ember hajlamos erre.

Én személy szerint Juventus szurkoló vagyok, bár én minden meccsen szurkolok az egyik csapatnak, annak függvényében, hogy éppen kik játszanak...

Amúgy pedig az egyik legjobb barátom Barcelona szurkoló immár 12 éve (Kluivert és Rivaldo óta) a másik pedig Bayern München...

2011. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Régen szerintem sok ember csak Ronaldinho miatt volt barcás:).(azért ismerjük be ronaldinho nem akár milyen cseleket csinált,és szabadrúgásokat).Hogy most miért,azt nem tudom:).
2011. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
előző: igen régebben én is őmiatta voltam barcás >_< :D:D
2011. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom ti ennyire vakok vagytok hogy nem lássátok hogy a Xavi milyen paszokat ad meg az Iniesta hogy megtudja húzni ott a szélét meg a Messi a kis apró lábaival milyen cseleket csinál. Olykor maga allatt vezeti a labdát Messi úgy mint Maradóna annak idején. Meg 3 méteren belűl cicáznak. Itt nincs olyan mint a Reálnál meg a Man Utd-nél hogy a magas passz. Milyen jól kitudják paszolni az embereket. Meg nincs olyan passz hogy alig gurul el a labda a másikig (pl Anelka [Chelsea]) kemény lapos passzok vannak. Sokan mondták hogy nincsenek messziről lőtt bomba gólók meg lövések hanem csak a hagyományos 16-oson belüli gólók vannak. Aki ellövi távorrol az úgy van vele hogy vagy be megy vagy nem. meg azért lövi el mert nem tudnak át mennni a védelmen. Többek között ezért van sok Barca szurkoló. " HAJRÁ BARCELONA " 15/F
2011. aug. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%

23:58

azért még tanulgasd csak a focit mert elég sok mindent nem értesz :D

2011. aug. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok Barca drukker:D Hajrá Chelsea:P
2011. aug. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Mert mindenki divatdrukker :D ♥♥HAJRÁ LILÁK♥♥:$
2011. aug. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Mert most k*rva menő Barcásnak lenni.:D

Már 10éve sem szerettem őket,pláne most.:D

2011. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%

mert mindig annak a csapatnak "menő" szurkolni akik éppen jók! 90-es évek vége, 200-es évek eleje Real MAdrid, aztán AC Milan...mindig van vki akiknekhet átpártolnak a divatdrukkerek.

Nekem van egy ismerősöm aki AC Milan, Barcelona, Real MAdrid és Manchester United "drukkernek" vallja magát egy személyben...

De a Barca 2-3 éven belül leereszt úgyis, nem tart örökké, és akkro ezek a divatdrukkerek is keresnek más csapatot.

2004 óta vagyok Manchester United drukker, voltak elég sikertelen időszakok, 3 évig csak 1 FA kupa, 1 Liga Kupa, meg 1 CS-t nyert a csapat de én akkor is nekik szurkoltam, mert másnak nem tudtam volna! (Első nagy trófeát, a PRemier League-et 2007-ben nyerték meg amióta nekik szurkolok)

2011. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én nem így látom, legalábbis a környezetemben sokan más csapatnak szurkolnak.A legjobb, hogy én Barcelona szurkoló vagyok, a pasim meg Real.(a classico-k alatt mi ment meccsnézés közben :D).

Én személy szerint a spanyol válogatottat favorizálom, onnan "találtam rá" a Barcelonára, és megmondom őszintén Xavi miatt szerettem meg őket.Mára már kicsit jobban belelátok a fociba, de az ő játékstílusuk tetszik még mindig a legjobban.

Éééés most lehet ledivatdrukkerezni.:)

2011. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!