Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol találok bp-i floorball...

Hol találok bp-i floorball csapatot kezdőként?

Figyelt kérdés
Decemberben töltöm a 18-at, de teljesen kezdő vagyok ebben a sportban. (leszámítva azt, hogy néha játszunk testnev. órán) A IX. kerületben lakok (kollégiumban), Csepelre járok iskolába. Valahol a közelben tud valaki ajánlani egy utánpótlás csapatot, ahova "zöldfülűként" jelentkezni lehet?
2011. aug. 8. 18:35
 1/2 toteszke válasza:
Hú, de szerettem középsuliban tesiórákon ezt játszani! :P
2011. aug. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kemény kérdés szerintem ha van is nagyon kevés én csak suliba játszottam ilyet ott meg két hét után szét verte valamelyik osztály sose értettem mondjuk hogyan pedig én utöttem fát vasat embereket sport izgalomba ... és még így se sikerült szóval szerintem akik eltörik azok direkt eltörik , mert nekem ahogy haladok gyorsan és lendületből mondjuk nem labdát kapok el hanem valami mást akkor se tört el pedig az én kezembe még a vas is törik olyan ügyetlen vagyok ...
2011. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!