Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » DSD témám focival lenne...

Ronaldoreal kérdése:

DSD témám focival lenne kapcsolatos de egyenlőre semmi jot nem találtam. DSD--> (lehessen rola vitatkozni+magyar-német vonatkozása legyen) Ötleteiteket leirnatok ide?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 13:13
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Bár afocihoz nem értek, de DSD-m nekem is van. Talán lehetne pl. arról, hogy a világban mennyire ismerik el a magyar/német csapatokat. És persze erre okokat keresni, hogy pl. több vagy jobb szponzoruk van a németeknek vagy akármi. De ez csak egy ötlet, a lényeg, hogy szűkitsd le és mindkét félt mutasd be. Nekünk azt mondták, hogy kell egy "probléma" ami köré épitjük az egészet. Az én témám a veszélyeztetett nyelvek voltak. Onnan indultam ki, hogy a nyelv kihalásával együtt eltűnik/beleolvad a környező kultúrákba az adott népcsoport kultúrája. És akkor példának hoztam pár német területen található veszélyeztetett nyelvet, illetve a magyar nyelvjárásokat és a csángók nyelvét. És hogy a technikai fejlődés is hatással van erre a folyamatra stb.

Ha van bármilyen más kérdésed a DSD-vel kapcsolatban, irj privát üzit. :)

2011. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!