Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Kosárlabdázástól6 zsákolástó...

A Kosárlabdázástól6 zsákolástól tényleg lehet nyúlni 4-5 centit?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 21:47
 1/8 anonim válasza:
annyit azé nemhiszem :D 1-2 max:D
2011. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gress ***** válasza:
Szerintem meg semennyit nem lehet nyúlni.Most ha valaki alacsony akkor csak ezt csinálja és magas lesz?Érdekes lenne...
2011. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én személyes tapasztalatom,hogy bizony lehetséges!

Nálam alacsonyabb srácok akik fiatalon kosaraztak, kivétel nélkül magasak lettek!190 alatt egy sincs köztük!

Nem hiszem,hogy ez csak véletlen!

2011. aug. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

tényleg nem véletlen, ugyebár véletlen mint olyan, nem létezik. legfeljebb nem ismerjük / lusták vagyunk számításba venni az okokat, változókat.


a testmagasság gyakorlatilag genetikán és táplálkozáson múlik, rendre. ezért magasabbak a mai generációjú emberek, mint a szüleik (30-50-60 évvel ezelőttiek és idősebbek). ma már fehérjedúsabb, táplálóbb étrend mellett lehetőség van a genetikai maximum testmagasság elérésére.

ilyen szempontból irreleváns, hogy kosarazáskor zsákolsz, vagy kosarat fonsz.

2011. aug. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Személyes tapasztalat: edzés előtt a srácokkal poénból lemértük egymást én 186 voltam, a 2 órás edzés végére 189 voltam , másnap reggel 186 újra, arra gondolunk hogy az izületeink nyúltak meg az edzés alatt.
2011. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
edzés közben, reggel, nagy vízfogyasztás után az ízületek (pl. végig a porckorongok a gerincben) valamivel nagyobbak, ez összeadva jelenthet centiket.
2011. aug. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kakao01 ***** válasza:
én kosárlabdázok vagyok 196 de nem hiszem hogy attól növök hogy kosarazok vagy zsákolok
2011. okt. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dempsey válasza:
Ha sokat lógsz bordás falon, vagy vmi hasonlón, ahol nyúlsz, akkor 1-2 centit lehetséges nyúlni.
2011. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!