Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Spanyol szuperkupa vélemények?

Spanyol szuperkupa vélemények?

Figyelt kérdés

Nekem ez az idei 5. találkozás volt a legtetszetősebb.

Bár számtalan bírói hiba volt, mégis végre (nagyrészt) a fociról szólt a meccs.Esetleg visszavágóra tippek?


2011. aug. 15. 21:34
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
49%

Vélemény:

A Real most azt hiszi hogy tud valamit... egy olyan Barca ellen ahol nem volt Xavi,Piqué,Puyol,Pedro, Buszkec( xD) vagy ha volt egy félidőre. murinnyó meg mehet a fenébe mert nem jó edző szerintem. Amelyik csapatot edzi az öli, rombolja a játékot az antifocit pedig nem lehet szeretni. Ez volt az első meccse a Barca ellen ahol nem 11 emberrel védekezett. És azért jó pár lap bent maradt a spori sebében.A Nou Camp-ban nagy verést kap a Real

2011. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
2011. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Én 3:1-re tippelek a következő meccsen.

Én sem szeretem Mou stílusát, de most legalább a támadófocit játszatta.(egy ideig)

A Real nyerhetett volna, de a helyzetkihasználás nem ment.

Remélem szerdára mindenki egészséges lesz Barcelonában.

Visca Barca!

2011. aug. 15. 22:46
 4/39 A kérdező kommentje:

:D

Pepét még a lelátóra sem szívesen engedném fel, nemhogy a pályára.:)

2011. aug. 15. 22:48
 5/39 anonim ***** válasza:
75%

nézhetetlen sz@r meccs volt

a real baromi gyenge, csak egy barca b ellen tud támadni, de ennyi.

CR főleg

na majd a kiscsapatoknak pakol megint 40 gólt aztán körbenyalják a seggét h mekkora sztár :D

2011. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Szerintem nem gyenge a Real, csak a helyzetkihasználásuk volt pocsék...40%-ot adó Barca ellen...szerdán ha csak 60%-ot ad a Barca, akkor sima a nyerés...

A Realnak fejben kellene kicsit összeszedni magát.

2011. aug. 15. 22:59
 7/39 anonim ***** válasza:
47%

Na jó akkor megpróbálom meg fogalmazni azt amit gondolok erről az egész murinnyó féle hentes csapatról meg ugy a meccsről. Az első félidőben jobban játszott a madrid (de főleg az első fél órában) aztán a Barca rúgott két szép gólt mondhatjuk a semmiből. (bár nem árt megemlíteni azt az aprócska tényt hogy a Barcából hiányzott hoányzott egy Pique, egy Busquets, egy Puyol és nem utolsó sorban egy Xavi) A második félidőben aztán teljesen érthetetlen módon elkezdtek rugdosódni ezek a pepe féle kannibálok. Bár már az első félidőben (és gyakorlatilag mióta ott van murinnyó) ahogy pl. Messihez került a labda pepe alonso vagy aki a közelében van egyből rúgta felfele ki.aszottul alattomos módon. Ja és akkor még egy Kárvájjót (aki b.zmeg felrugja az embert és mutatja hogy labda.(wtf)) vagy egy rámoszt (másik vadállat) nem is említettem. Innentől kezdve eldurvult a madrid arra mentek hogy valakit ugy rugjanak le hogy hordágyon kelljen levinni. Szerencsére ez nem következett be és a Barca kiharcolt egy x-et ami hasznos lesz a visszavágón. A madrid örüljön annak hogy 11 emberrel fejezték be a meccset mert pepét khedirát kapásból kilehetett vna állítani de ha alonsót küldi le a spori se lehetett vna egy szava se a madridnak mer annak is volt vagy három olyan odacsuszása hátulról hogy.. na mindegy.

Egy szó mint száz gusztustalan a madrid mióta ott van murinnyó és bízok benne hogy a visszavágót nyeri a Barca.

2011. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Egyetértek utolsó...én Khedirát és Pepet (alias mészárost) egyből leküldtem volna, de emlékeim szerint egyik sem kapott még egy sárga lapot sem.(de Pepe tuti nem)

Ramos szerintem alapjába véve jó focista (főleg a válogatottban) így őt nem említeném.(de a Barcával szemben mindig "vadállat").

Nekem Marcelo a furcsa, mert kedvelem, de ő is a Barcelonával szemben (az utóbbi 5 meccsen alattomossá vált).

De ezeket én mind Mou számlájára írom...

2011. aug. 15. 23:11
 9/39 anonim ***** válasza:
47%

Hát igen. Khedirát pölö én nem nem tartom durva játékosnak mint pepét de sajnos ugy látom hogy murinnyó minden egyes játékosába belesújkolja ezt a fajta vandalizmust. Ezt nagyon sajnálom mert amíg ő lesz az edző ez így is marad. Ramos meg.. hát az is amit leművel egy egy ilyen klasszikón. Ő is ugyanolyan sunyi állat mint pölö kárvájjó. Azért az ember éretteb játékot várna el egy világbajnoktól de annak is ugy el tud borulni az agya..(lásd tavaly Nou Camp amikor a válogatottbeli társát fojtogatta meg lökte el a nyakán fogva)

Marcelo meg még hadján de egy két év és nem kizárt hogy felzárkózik pepe mögé.:D

Igen én is ugy gondolom hogy mou nem lát más taktikát a Barca ellen csak azt hogy bármilyen eszközzel megállítani az embert. Ha kell hátulról rugdossunk alá vagy rúgják ki a pályáról.

Sajnos ez ma a real madrid.

2011. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
48%

Most nem azért,de miért hiányzott nektek a keretből Puyol?Amúgy sincs a helyzet magaslatán a Barcelona védelme[amit azért sajnálok,mert mégjobb meccs lett volna,ha nem szerencsétlenkedik a védelmetek]. Már nem fiatal,csak leste volna ahogy CR és DiMaria elsuhan mellette.A Real kb végig uralta a meccset,kb 10-10percre tudta a Barca átvenni az irányítást.

A favágást én sem szeretem,hiába vagyok realos.Khedirát és a keretbe se tettem volna bele,van 1-2 jó napja és ennyi, a többin csak szerencsétlenkedik és újonnan kung-fuzik.Diarra szerintem jobb játékos,nagyon sajnálom,hogy JM nem tartja/tartotta meg.

Pepe meg egy vadállat oké,de azért maradjatok Dani Alves-el,nagyobb színész mint Blaha Lujza.

Messit észre sem lehetett venni csak a góljánál,labdába is alig ért.

Sz*rozzátok Mourinho-t,de kíváncsi lennék melyikőtök tud BL-t nyerni egy Porto-val.[Akkor is volt nem gyenge Real,Barca,ManUtd,Chelsea,Liverpool,A.C Milan,Inter...stb]

Ezektől függetlenül szerintem nagyon jól játszott mind2 csapat.

A Barca hősiesen állta a sarat,más csapatok már megadták volna magukat a Real nyomása ellen.

A Realnak is piros pont,hogy végre nem a saját 16-osa körül szerencsétlenkedett,hanem végre támadott és meglepte a Barcát.

Remélem holnap is hasonló jó meccs lesz.:) Szerintem Real siker lesz a Nou Camp-ban[volt már rá példa az elmúlt évtizedben],hiába Fabregas[aki teljesen felesleges volt,védő kellene nektek],ha megint megrohamozza a Madrid a Barcát.

2011. aug. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!