Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne elkezdenem kézilabdázni? (fontos)

Figyelt kérdés
161 cm magas, 15 éves lány vagyok. Anyukám sokáig kézizett és nemrégen jártam kézit nézni és nagyon megtetszett. Most táncolok, de tűröm a keményebb sportokat is. Bár ez néha kedvfüggő. :S Lenne szerintetek esélyem érvényesülni egy ilyen sportban is vagy ez egy szép álom marad számomra? Ez egy táncos lánynak túl kemény sport? Írjatok!
2011. aug. 16. 19:31
 1/2 anonim válasza:
A kézilabdához kell a tehetség is. Jó labdaérzék, ügyes mozgás, labdavezetés, csapatszellem. Ha ezek megvannak, még 15 évesen sem késő elkezdeni. Nem vagy túl magas, valószínű nem átlövő lennél, hanem irányító, beálló vagy bal szélső. Annyira nem durva sport, lehet párat esni, de minden sportban vannak veszélyek. Én imádtam, 11 évesen kezdtem, de csak 4 évig csináltam, már bánom, hogy nem folytattam...Csuklónak viszont megerőltető és a térdnek is hosszú távon, de ez sem törvényszerű.
2011. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha van a családban, aki ebben jó, vagy egy kicsit annál is több, akkor van esélyed, hogy tehetséges légy :D Viszont nagyon fontos a kitartás. A mi csapatunkban (ifi3 lányok) sok tehetséges játékos van, viszont nagyívben lesz*rják az edéseket, van, akit már egy fél éve nem láttam edzésen, de amikor meccs van eljön, és ő a "főszereplő" . HA biztos vagy benne, akkor kezdd el, de ne azért, hogy 4 hónap múlva abbahagyd, mert visszatört egy ujjad, és egyszer kibicsaklott a bokád :)
2011. szept. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!