Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen edző illetve menedszer...

Milyen edző illetve menedszer képzésen kell résztvennem ahhoz, hogy akár NB1-es vagy más ország bajnokságában vezetőedzői posztot betölthessek?

Figyelt kérdés
Illetve, milyen egyéb végzettségek szükségesek hozzá. Olvasgattam utánna de igazából nem tudok teljesen kimenni a dolgokból. Gondolok itt az UEFA B, A MLSZ D, stb képzésekre.
2011. aug. 18. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
MLSZ honlapján hogy mikor vannak a tanfolyamok.
2011. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első osztályba már Magyarországon is megkövetelik az UEFA PRO licenszet.
2011. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom viszont odáig is el kell jutni, hogy UEFA PRO licencet szerezhessek. MLSZ szakmai és felnőttképz. honlapján fennvannak ezek a dolgok, de hogy pontosan mi után mi következik, vagyis hogy a "létra" aljáról, hogy lehet a legfelső fokára kerülni, milyen képzés kell azt konkrétan sehol nem találom :/
2011. aug. 21. 22:39
 4/4 anonim ***** válasza:

MLSZ D, UEFA B, UEFA A, UEFA Pro

Sorban kell végig csinálni őket.

Úgy tudom, hogy a Pro licensz már 1 millió Ft körüli összegbe kerül és ott már NB2-as vezetőedzői tapasztalatot kérnek.

2011. aug. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!