Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb Stoplis cipő?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 18:54
 1/8 anonim válasza:

adidas, nike, wink

nem vagyok ilyen divatb*zi meg akinak csak a márkás dolgok számítanak de ezek tényleg jók

2011. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
én egy Nike stoplisban járok suliba
2011. aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Predator nagyon kényelmes, nekem az válik be :D
2011. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én Nike Vaport használok, soha semmilyen cipő nem volt ennyire kényelmes és jó még. :)

Dorci

2011. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha futballra kell, és rendszeresen sportolsz, nem szabad spórolni egy jó cipőre. Nagyon sok múlik rajta, akár az egészséged is. A jelenlegi piacon az Adidas F50 és a Nike superfly a legmenőbb cipő, de természetesen sok fajta van még. Én jelenleg egy Adidas Adipure-t használok, és nagyon kényelmes. Ez az oldal segíthet kiválasztani a számodra megfelelő cipőt. [link]
2011. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az adidas klasszikus modelljei szerintem a legjobbak. Beckenbauer, World Cup. Ha divatos vagy, akkor vegyél egy nike-ot, színeset.
2011. aug. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2011. aug. 31. 16:56
 8/8 Ramón Morales válasza:
a legjobb a Nike szuperfly és az adidas F50
2011. szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!