Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudnák kapkodás nélkül...

Hogyan tudnák kapkodás nélkül nyugodtan játszani?

Figyelt kérdés
Az a gondom,hogy amikor elmegyek focizni bajnokságba akkor a meccseken mindig kapkodok, idegesen játszok és szinte alig várom,hogy vége legyen a meccsnek,edzéseken pedig szinte én vagyok a legjobb a csapatban.Akkor felszabadultan tudok játszani.Mit tegyek,hogy meccsen is úgy játsszak,mint edzésen?
2011. aug. 31. 08:04
 1/3 ✮ʝօк&# ***** válasza:
100%
Szar hogy ezt kell mondanom, de nekem az segített, hogy őszintén lenéztem az ellenfelet. Arra gondoltam,hogy jobb vagyok nála. Ez persze nem mindig volt így,de sokkal több jó megoldásom volt. Azelőtt alig vártam hogy megszabaduljak a labdától. Ha nem szeretnéd ezt tenni akkor nyugtató azt mondom :P
2011. aug. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen játékosra szokták mondani, hogy edzésspíler.

A tudásod meg van, csak nem tudod kihozni magadból mérkőzésen, mert versenyhelyzet bénítólag hat rád.


Próbálj fokozatosan belemelegedni a meccsbe, ne akarj az elején nagy dolgokat csinálni! Biztos passzokkal kezdj, ne te szervezd a játékot, nyerj párharcokat és fuss sokat!

Ha ezeket jól megoldod az első 10-15 percben, akkor megjön majd az önbizalmad és akkor lehet bátrabban is vállalkozni.

2011. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem gondolom magamat egyáltalán jónak támadásban meg cselezgetésben, de suliban tavaly (mások szerint) nagyon jó védő lett belőlem. Az kellett, hogy megbízzak magamban. Előtte meg csak megálltam egy helyen, és az első elhúzós csellel elmentek mellettem... :D Ehhez hozzá jön hogy kritikán aluliak a rövid/lapos passzaim, de ha emelni kell a labdát, az egész jól megy. Ami nem nagy hátrány felszabadításnál. :D

Meg persze mindig növelte az önbizalmam, amikor kispályán egyszerre 2 (gyengébb) támadóval tudtam jól kiizélni :D Idén tesin már megpróbálkoztam kisebb cselezgetéssel elől is, és úgy tűnik (az eredmények igazolják :)), csak az önbizalmam (volt) kicsi hozzá.

Ez a lenézés nem rossz ötlet, meg ne gondolj arra, hogy mi lesz, ha elrontod. Akkor újrakezditek. Ha nem öngólt rúgsz, vagy nem adsz ön-gólpasszt, akkor nem tudod nagyon elrontani. :)

2011. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!