Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek a kézilabdár...

OneLike kérdése:

Mi a véleményetek a kézilabdáról? 12/L

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 11:51
 1/10 monster under yo bed válasza:
100%
ennyi idősen én is kéziztem.
2011. szept. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem jött be, de jó sport. Ha van érzéked hozzá, akkor csináld, hasznodra válik.
2011. szept. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
kedvenc sportom <3<3<3
2011. szept. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:)
2011. szept. 10. 12:49
 5/10 anonim ***** válasza:
3 évig kézilabdáztam úgy hogy egy héten volt 4 edzésem+meccsek,de ebben az évben abbahagytam,mostmár csak hetente egyszer járok..helyette kipróbálok más sportokat is.De amúgy nagyon szeretem:)
2011. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja és 13/L:)
2011. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 petrusi válasza:

Szia!

Én hetente ötször edzek, 14 éves vagyok, és csak ajánlani tudom a kézit.6 éve játszom, és nagyon imádom.Ha van rá időd, és szeretnéd csinálni, akkor próbáld ki!

2011. szept. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én 2 és fél éve játszok, viszont ebben az évben még nincs meh hogy hol edzek meg ilyesmi, ha jó a társaság akkor a legjobb!:) de amúgy igen szeretem! L/12
2011. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

6 éve játszok, 15 éves vagyok

mondhatni az életem, ahogy bemegyek edzésre csak a kézi számít

ha valakinek van türelme és szeret másoktól is függni akkor csak jó lehet

sokszor fárasztó ( mint minden sport) IMÁDOM!

és nem tervezem hogy abbahagyom

2012. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem találok szavakat milyen jó sport.Hatalmas érzés rálőni mindegy milyen lövés hgy kitámasztás,átlövés vagy ziccer.....arrol nem is beszélve ha gól!Egyszerűen átmozgat meg minden.Ez az a sport amit mindig szívesen játszok.Focizni mondjuk utálok.Egy szétszort sport.A kézilabda rendezett,minden embernek megvan a helye és hogy taktikáknál hova kell állnija.Itt nem lehet önzőzni csak ha nagyon muszály.A kézilabdába a gól mindenki része mert mondjuk jól zárta meg a védőt vagy ilyesmi.Szerintem,imádom a legjobb sport én is kézilabdázok.Csak ajánlani tudom.12/f
2013. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!