Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Adnátok linkeket hogy "megtanu...

Adnátok linkeket hogy "megtanuljak" focizni?

Figyelt kérdés
A szabályokat tudom. nem olyanokra gondolok, hogy cselezgetés mert arról van sok videó, hanem labdavezetés, lövés, stb. Hogy mire figyeljek, mi a helyes technika. Mert tesin nem tanítják...
2011. szept. 5. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlás öcsi, előszőr kezdj el dekázni és az ügyességedet fejleszd. :D Gyakorlás teszi a mestert én is így voltam tudtam, de eljártam sűrűn és most amatőr szinten igen jó vagyok. Akár csapatba is, persze nem MB osztályba. Max megyei szinten. :D Gyakorolj lődd ahogy esik és próbáld egy helyre lőni az jó lesz, de nem egyszerű. :D:D
2011. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menny el egy fociklubhoz a környékeden, majd ott eligazítanak.
2011. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél ki az udvaron bójákat, kerülgesd őket a labdával. Dekázz sokat, mert az az átvételnél, labdakezelésnél hasznodra lesz. Fejelgetést is próbálhatod. De elmész a sulikönyvtárba, vagy a városiba, és akár könyvet is találhatsz a témáról. Nekem is van egy.
2011. szept. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, biztos hasznomra válik!
2011. szept. 7. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!