Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmix kérdés, hogyan?

Tippmix kérdés, hogyan?

Figyelt kérdés
a kérdésem h. hogyan kell beírni a meccs számát? nem nagyon értem... a másik pedig h. ha több meccset tippelek, csak akkor nyerek, ha mindet eltalálom, vagy akkor is ha pl csak 1-et a (pl) 8-ból?
2011. szept. 12. 17:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
és amit végképp nem értek, hogy mit jelent az a kombinált fogadás esetén h. 3/6 ,3/4, 4/5, 5/6 stb
2011. szept. 12. 17:26
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

huha erre biztos van egy jobb oldal ahol részletesen leírják de megpróbálom..

A meccs száma 3jegyű. A szelvényen van 3csoportban szám .Első oszlopba első sorba a meccs számának első számjegyét ,aztán a második oszlopba a meccsszám 2.számát és a 3.-ba a 3.-at beikszeled .Aztán az utolsóban hogy H ,D, V (hazai döntetlen vendég)

2011. szept. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Több meccset tippelsz akkor mindet el kell találni csak akkor nyersz!Kivéve ha kombinációra fogadsz ,amit írtál is : pl 3/4 ,akkor 4meccset kell megtippelni de elég ,ha 3jön be.Viszont ott a megtett tét 4szeresét kell befizetned az oda is van írva a 3/4 mellé.Viszont a nyereménynél csak az alapösszeg szorzódik meg.Pl ha 3/4-est játszol 500ft-ra ,akkor 2000ft-ot kell befizetned ,de ha nyersz 6-os odszal akkor csak 3000ft-ot kapsz.
2011. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
a 3/6-osnál pl 6meccsből elég ha 3at eltalálsz, viszont 20szorosát be kell fizetned a megtett tétnek.Ráraksz egy ezrest ,de 20ezret kell befizetned.Ha tényleg csak 3 találat jön be a 6ból és a 3 nyertes meccs odszának szorzata nem éri el a 20at akkor bukó van.
2011. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

áhh értem köszi!

akkor a kombinációs "nehezebb", ugye?


... és hogy van a legnagyobb esély a nyerésre, tudom h. érteni kell a focihoz meg stb. de mégis melyik a legjobb módszer? normál fogadás és azon belül csak 1 meccset megtippelni vagy kombo ?

2011. szept. 12. 18:00
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez relatív.Nem nehezebb csak több pénzedbe van és kisebb a haszon rajta.Szoktam elég gyakran tippmixelni és nyerni is ,úgy hogy nem értek a focihoz nem is érdekel az egész:D Szoktam röhögni nagytudású kollégáimon akik órákig vitatkoznak a csapatokon és megteszik a tutit aztán el is bukják. Én mostanában egy meccset rakok meg ,vagy másik nagy kedvencem a "góltotó" : szokott lenni olyan hogy adott meccsen 2.5gólnál több vagy kevesebb lesz .Vagy a meccsen 0-1, 2-3, vagy több gól lesz. Szóval itt elég jó a nyerési esély szerintem ,simán rátolok egy 10ezrest és duplázom.Aztán 3/4-est szoktam még kombinációban játszani az gyakran bejön.Meg van hogy találomra kis tétre megjátszok 5 meccset magas szorzó jön ki a végén, főleg ha döntetlent is beleveszek ami mindig magasabb odsz
2011. szept. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

na hát ez jó hír mert én sem értek a focihoz és nem is érdekel az egész. de akarok nyerni...


csak nem tudom, mit tegyek meg... ami annyira nem tetszik h oké h pl 500 forintért megtennék egy alacsony szorzósat, hátha bejön, de alig fogok rajta nyerni...

2011. szept. 12. 18:20
 8/14 A kérdező kommentje:
nincsenek esetleg ilyen tippelési stratégiák vagy valami? :D amivel nagyobb eséllyel nyerek .
2011. szept. 12. 18:22
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak stratégiák de mivel szerencsejáték egy fajtája tuti nyerés nincs.Na most ilyen 1.17 odsz a 11 ellen meccseket nagy eséllyel megnyered ha a hazaira raksz de egy ezresre fizetne 170ft-ot. Viszont tízből egyszer döntetlenezik vagy a vendég nyer és akkor hajtépés:D Alap módszer hogy felraksz 500-at elbukod,aztán 1000ft-ot elbukod ,aztán 2ezret elbukod aztán 4ezret és nyersz! És jó esetben bejön belőle a két bukta költsége meg talán marad is valami.Persze ehhez kell a minimum 2-es odsz.Utána kezded előlről 500ft-al.Banki kamatnál sokkal jobb összegek jönnek ki kitartással:) No meg nem 1-2hét eredményét kell nézni hanem mondjuk 3-4 hónapét.
2011. szept. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

oh hát ez a maringale... ruletteztem sokat, na akkor használtam, megfogadtam, soha többet ! :D


...határ a csillagos ég.

2011. szept. 12. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!