Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 15-16 évesen érdemes még...

15-16 évesen érdemes még elkezdeni röplabdázni?

Figyelt kérdés
valahol úgy értelmeztem, hogy ha 15-16 évesen kezdi el valaki a röplabdát, akkor csak labdát szed.. én 172 vagyok, és jövőhéttől szeretnék elkezdeni röpizni, de ha csak labdát szednék akkor inkább hagyom.. kifejtené ezt valaki?
2011. szept. 13. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kor számít!

Ha megfelelő elszántsággal, alázattal végzed azt amit szeretnél, akkor a tehetséged úgy is ki fog jönni. Sohasem késő elkezdeni. Lehetséges, hogy ha egy csapatba igazolsz, akkor a meglévő berkekbe nehezebb lesz beverekedni magadat, illetve az is lehet, hogy nem fogsz rögtön az első meccsen játszani, de nem szabad feladni, valahol el kell kezdeni. Ha az edzésen is szorgalmasan dolgozol, előbb utóbb úgy is játszani fogsz. Én biztatlak téged!

2011. szept. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
51%
attól függ mi a célod! ha világbajnok akarsz lenni, akkor késő, ha csak jót szeretnél játszani, mert közbe dumálsz haverokkal vagy mert szereted ezt a sportot, akkor sosem késő!
2011. szept. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
nem késő :) röpiben nem sokat kell megtanulni és a fejlesztéshez való idő is csak 2-3 év :) a többi a rögtönzésen múlik :D
2011. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Mindenképpen kezd el! Én már bánom hogy csak 17 éves koromban kezdtem el az utolsó gimis évemben :( Nagyon megszerettem abban az egy évben a sportot és most mindennél jobban hiányzik. Így 20 éves fejjel sajnos már nem látom lehetőségét pedig igazán jó lenne. Ha megfelelő edződ van akkor nem csak labdaszedőként fogsz ott lenni mert egy normális edző mindenkinek ad lehetőséget a játékra és a fejlődésre. Arra viszont készülj hogy rengeteg gyakorlásra és ami a legfontosabb elszántságra lesz szükséged hogy lássák rajtad hogy van értelme veled foglalkozni mert téged komolyan érdekel ez a dolog. Mindenesetre sok sikert hozzá ;)
2012. dec. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!