Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol tudok relatív elfogadható...

Hol tudok relatív elfogadható áron ping-pong asztalt bérelni heti 1 órára?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 11:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy Budapesten belül értem a kérdést.. :)
2011. szept. 19. 11:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Heti 1 órára?

Annyi idő semmire sem elég! Mivel egyedül nem megy, fogjatok össze minimum 4-en, és akkor 4 óra alatt már tudtok annyit játszani, hogy megéri egyáltalán elindulni otthonról miatta.

:D Egyébként nem vagyok pesti, de amikor rendszeresen játszottam, heti két alkalommal, d.u.-este 5-8-ig, 10-ig ütöttük a labdát.

2011. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de tudod iskola mellett könnyű órákat játszani, ellenben, ha napi szinten 10-12 órád a munkára megy el, akkor nem annyira..
2011. szept. 20. 08:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazad van! Bocs.

Egyébként olyan egyesületeknél, akik "hivatalos versenyeken" indítanak játékosokat, ők szerintem saját edzés idejük alatt is szívesen fogadnak új játékosokat. Max. egyesületi tagdíjat szednek.

"Az én időmben" ilyen egyesület volt Pesten a Spartacus Sportegyesület és hasonlók. Ezeket kellene megkeresnetek, milyen lehetőséget tudnak adni.

2011. szept. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!