Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 14 èvesen amerikai foci?

14 èvesen amerikai foci?

Figyelt kérdés
Nagyon vonz ez a sport ès kipróbàlnàm magam benne. Nem kèsō elkezdeni? 170 cm ès 55 kg vagyok. Bpn lakom. Èrdemes belevàgnom?
2011. szept. 20. 20:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja ès nem vagyok valami erōs.
2011. szept. 20. 20:14
 2/10 anonim ***** válasza:
majdnem annyi kilós egy amerikai focista mint amilyen magas vagy :) . Na jó nem ,de azért egy kiedzett példány ilyen 120 kg van , meg ilyen 200 cm felett . Aki ilyen 190 cm az alacsony . Engem 180 cmteremmel és 90 kilómmal össze hajtanának gond nélkül , pedig még erős is vagyok , szóval van ám kritérium ,de edző tuti megmondja hogy van-e értelme ugyebár bizonyos posztokra is más emberek kellenek és ezeknek az alakjuk kicsit másabb .de nem sok átlag ember van ott . Gondolj Csak Bob Sappre .
2011. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elmagyaráznád, hogy mi vonz ebben a sportban? Mindig érdekelt, hogy nem amerikai emberek mi érdekeset találnak benne.
2011. szept. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó sport nagyon amúgy , én sose gondoltam , hogy tetszeni fog egy sport nézése és ennél tetszett szóval gondolom játszani még élvezetesebb csak engem össze törnének , gondolom a kérdezőnek is ez tetszik benne , nagyon jó szabályok profi játékosok , mindenkinek van valami feladata és azt kell csinálnia , nagyon profi tényleg az a csapat munka ami ott megy fenomenális a játékosok leszarják ha eltörik valamijük csak hogy játszanak , eltörik az új leragasztják aztán cső mennek vissza . Nagyon komoly . Elég vonzó dolog lehet a kérdezőnek is ez a szellem , persze vannak ellenérvek is ellene . :P Mondom engem pl összetörnének .
2011. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13 éves vagyok 176 magas, 62 kg és szeretem a sportot... megoldható dolog... ha mázlid van, gyorsan befogad egy csapat, sokat erősödhetsz 3-4 hó. alatt, mint én is... megéri ;)
2012. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolsó melyik csapatban játszol?
2012. jan. 12. 14:44
 7/10 anonim ***** válasza:
szekszárd bad-bones... :D
2012. jan. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55 kilóval kezdtem, gyengén...
2012. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Budapest Hurricanes!Törődnek a juniorral is ,jófejek,sztem oda beférnél..
2012. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is a hurricanest nézegettem :)
2012. jan. 28. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!