Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Véleményeitek, tapasztalaitok...

Véleményeitek, tapasztalaitok alapján Magyarországon körülbelül mekkora az U20-as kosarasok átlagmagassága posztonként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én(190cm) és a barátom(175cm) szeretnénk komolyabb szinten kosarazni,és arra lennék kíváncsi,hogy a magasságunk megfelelő-e ehhez?

Én a 190cm szeretnék center lenni a barátom irányító,és az érdekelne minket,hogy az adott pozícióhoz megfelelő-e a magasságunk.Köszi előre is!


2011. okt. 3. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
190 cm-rel legfeljebb 14 évesek közt leszel center. Ezzel a magassággal az alsó 3 poszton tudnál játszani. A barátod picit alacsony, de, ha technikai és fizikális téren ezt ellensúlyozza, akkor semmi gond. Mellesleg az u20 tudtommal már megszűnt, és u23 van helyette. Szerintem oda 205 centitől jó center lehet valakiből.
2011. okt. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Férjem 204 cm és center, de bedobónak lenne inkább jó. Centernek alacsony kicsit. 190 cm-re irányító lehetsz.
2013. jan. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
előző válaszokat nézegetem h 205 meg 200 centi méter felett lehetsz jó center meg stb.Drazen Petrovic a 90-es évek végén kosarazott az NBA-ben a világ legjobb játékosának mondták rengetegen, úgy gondolták h még Michael Jordannél is jobb volt,meccsenként simán dobott 40 pontot,zsákolni is tudott.Ha gyúrsz egy kicsit ügyességre sokkal jobb leszel, könnyebben vesznek fel komoly csapatokba.
2013. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem hozzá tenni h Drazen Petrovic csak 193cm magas volt.
2013. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!