Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik a kedvenc focicsapatod,...

Melyik a kedvenc focicsapatod, és hogyan, miért lettél a drukkere?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 10:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
a Haladás
2011. okt. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
FC Bőrszalonna. Helyi csapat, ismerőseim is tagjai, ezért kedvenc.
2011. okt. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Ferencváros. Azért mert családon belül több generáció nekik szurkolt és kiskoromban meccsekre is elvittek. Így magától értetődően én is nekik szorítok. Hajrá Fradi! :)
2011. okt. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Manchester United!30 éve szurkolok ennek a klubnak.
2011. okt. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Liverpool.7 évesen(most 13 vagyok)játszottam a neten,és véletlenül a nemzeti sport online-ra kattintottam és elkezdem nézegetni,látom,hogy kivan írva az egyik meccs végeredmény: Liverpool-xy csapat 3-0 a Liverpoolnak.Furcsa,de tényleg így volt
2011. okt. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! A fradista válasz ismerős nekem is, a helyi kötődés teljesen érthető; leginkább az ilyen Liverpool-féle sztorik érdekelnek, hogy lássam, milyen véletleneken és apróságokon múlik az, kinek kezdünk drukkolni, és aztán mi mindenre vagyunk képesek a választott klubért :).

Írjatok még, pár mondattal megadva az okot is!

2011. okt. 5. 14:24
 7/18 anonim ***** válasza:
Az Internek 5 éve, mert láttam egyszer egy meccset, amelyikben Ibrahimovic egy szenzációs gólt lőtt utána kerestem róla posztereket és egy Interest találtam. Azóta is ő az egyik kedvenc játékosom. 15/F
2011. okt. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Emlékszem hogy néztem faterrel a 2002-es VB döntőt.(7 voltam)Fater mondta hogy Kahn a legjobb kapus stb..Ronaldo 2-t vágott neki, egyből a kedvencem lett+ Roberto Carlos is.Amint megtudtam hogy a Real-ba játszanak egyből az lett a kedvencem.Immáron 9 éve:D
2011. okt. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Chelsea. kb 2006-óta. Akkoriban a kedvenc játékosom Shevchenko volt, és mivel ott játszott ezért a csapatot is megkedveltem.
2011. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Valencia. 1998 tájékán szerettem meg a csapat játékát. Ugyanazt a rövid és sokpasszos futballt játszotta akkoriban mint amit a mai Barcelona is játszik. Az egymás után elveszített két BL döntő azóta is fájó emlék...

AMUNT!

2011. okt. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!