Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miert szeretitek a Real Madridot?

Miert szeretitek a Real Madridot?

Figyelt kérdés

En azert mert benne jatszik C RONALDO!

(bocs h ekezetek nelkul irok)


2011. okt. 23. 10:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem te gondolkodj. Ez egy saját "vélemény" volt. Az a megalázás, ha aztmondom, hogy "le kéne köpni őket, nagyon szarok, csicskák" stb... Az én mondatomban egy ilyen szó sem volt. Egyáltalán miért kellett belémkötni? Nem lehet tiszteletben tartani a véleményemet?
2011. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem irtam semmi rosszat a kerdesdrol.
2011. okt. 26. 17:16
 13/15 anonim ***** válasza:
nem neked irtam, hanem az egyik kommentelőnek.
2011. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem írtad, tudom.

De akkor megközelítem egy másik oldalról.

Hogy lehet egy csapatot azért szeretni, mert a riválisát utálom? (de kár is belemennem, látom, nem érted, miről is beszélek.) Azt leírhatod, hogy utálod a Barcát, nincs ebben semmi, sokan mások is.De te tényleg ezért szereted a Realt?

2011. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Első: Ment a hatalmas zöld mancs! Az én találkozásom a Real Madriddal érdekes volt. Fiatal vagyok, 16 éves, szüleim (különösen édesapám) izzig-vérig Madridista, már kiskoromban is sokszor mondogatta, hogy csak a Real stb, de én mégsem ez miatt váltam elsősorban Madridistává. 2002-ben bekapcsoltam a TV-t és a Real Madrid - Leverkusen mérkőzés jött velem szembe, ha jól rémlik, akkor egy horvát csatornán néztem, bár erre már megesküdni nem mernék. Lenyűgözött a játékuk, Zidane gólja - szerintem a futballtörténelem egyik legszebb gólja volt. Akkor elkezdődött bennem valami fontos, amitől Madridista lettem. Ma már gyakorlatilag lényem része a Real Madrid meccsek nézése, olyan mint a mise, édesapámmal leülünk a TV elé és nézzük.

Fehér a szív, fehér a lélek, madridista leszek, amíg élek!!! HALA MADRID!

2011. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!