Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Man. Utd-Man city 1-6. azt a...

Man. Utd-Man city 1-6. azt a q. a Ez hogy lehet? =D

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ma a City jobb volt, úgy lehet.
2011. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na de ennyire...-.-
2011. okt. 23. 16:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem láttam a meccset, de valószínűleg a Citynek minden bejött, a Unitednek semmi. Van ilyen. Most olvasom, hogy a Unitednél volt egy kiállítás, így már más.
2011. okt. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Megérdemelte a City a nagyképű MU ellen! Aki meg azt mondja, h 11 emberrel nyertek volna a United, az vak, és bolond. Már akkor is sz*ptak 1 góllal. Mondom ezeket úgy, h nem vagyok City-drukker. Kellett már a pofon Fergusonéknak!
2011. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
B@ssza szajba magat a qrva Shitty!
2011. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
amekkora makkerek voltak a chelsea ellen, most annyira nem voltak makkerek. nem mondom, hogy pechük volt, csak idióták voltak. a chelsea-nek nagyob pechje volt a qpr 12. játékosával.
2011. okt. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kemény meccs volt!
2011. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 goten92 válasza:
Én láttam a meccset és azt kell hogy mondjam a City ennyivel jobb volt. Ha nincs a kiállítás akkor is 3-4 gólt kapott volt a MU, a végén 4 a 2 ellen vezették a támadásokat a Citysek. Ez most egy ilyen meccs volt sajnos. Glory Glory Man. United!!!
2011. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A MU a Bl ben jövőre, A mc a csoportkörben fog kiesni.

És úgy van a mc-nek 5 pont előnye a Mu-val szemben úgy, h a Mu már játszott a Chelsea, arsenal és liverpoollal is.

A PREMIER LEAGUE-BEN CÍMVÉDÉS LESZ

2011. okt. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Címvédés...Álmodban, kisapám :) Miből gondolod, h akár a Chelsea el tudja verni a City-t? Arsenal, Pool-ezekről nem is beszélve, ne nevettess már :D Még a szezon előtt mondtam, h a PL-t a City nyeri, a BL-t a Real Madrid. Ezkhez most is tartom magam :)
2011. okt. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!