Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » NBA kedvelok! Mikor kezdodik...

NBA kedvelok! Mikor kezdodik a szezon? Adja majd valamelyik csatorna?

Figyelt kérdés
ESPN America? Sport1-2?
2011. okt. 31. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, hogy a játékosok szakszervezete és a tulajdonosok mikor fognak megegyezni a bevételeken. Viszont, amint ez megtörténik, rá kb. 30 napra indul a szezon. A sport tv gondolom az eddigi szokásához hűen heti 2 meccset fog közvetíteni.
2011. okt. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Sajnos nem tudom, de már én is nagyon várom, hogy elkezdődjön.A minap nagyon örültem, sőt kisebb előrehaladásnak hittem azt amikor láttam, h Stern nem húzott ki további játékokat.Másnap reggel már ki is húzta :(.Obama már egyébkén felszólította őket, h egyezzenek meg.Sok NBA sztár azt nyilatkozta, h szerintük el fog maradni a szezon. Üdv.: Kristóf
2011. okt. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, akkor a fél szezon kimaradt, hogy éhen ne haljon a sok bohóc, már bocsánat. Mert ez, amit mostanában művelnek, nem kosárlabda. De az eredeti kérdésedre válaszolva, én úgy tudom holnap.
2011. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ma úgy néz ki dec 16, annál előbb biztos nem, de szerintem még ez sem fix
2011. nov. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Tegnap kezdődött. játszott a

Miami Heat - Dallas Mavericks ( 105 - 94)

Chicago Bulls - Los Angeles Lakers ( 88 - 87 )

sport 1-en adták, sport 2-n meg az ismétlést.

2011. dec. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos kikapott a Lakers :(

Nem baj lesz jobb is :)

2011. dec. 26. 21:54
 7/8 anonim válasza:
szoros meccs volt szinte végig...... a végén volt csak hogy a chicago vagy 10 pontos hátrányból jött fel rose dobott egy 2-est ugy lett 88 - 87, aztán még volt bryantnek is lehetősége csak 3 ugrottak fel és blokkolták
2011. dec. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

meg még amit nem láttam.... :D

Oklahoma City Thunder - Orlando Magic ( 97-89 )

Los Angeles Clippers - Golden State Warriors ( 105-86 )

New York Knicks - Boston Celtics ( 106-104 )

2011. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!