Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetnék még riporter, annak...

Lehetnék még riporter, annak ellénére is, h most más szakmát tanulok viszont értek az angol focihoz?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy ez lehetséges e lenne, mivel effektíve úgy gondolom magamról, hogy szinte majdnem mindent tudok a Premier League-ről ill. a csapatokról.

Lassan 8 éve nézem tv-n keresztül az angol focit, teljesen beleszerettem, mert ez a bajnokság teljesen más, mint a többi. Esetleg lehetséges lenne, hogy valóra válljon az álmom és én közvetítsem a közeljövőben a kedvenc csapatom mérkőzéseit?


2011. nov. 1. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
persze h lehetsz,én is sportkommentátor akarok lenni csak még gimis vok,csak ahhoz nemcsak az angol focihoz kell érteni hanem tisztában kell lenni a szabályokkal,a többi bajnoksággal mert ha valóra váltod az álmod nemcsak angol focit fogsz közvetíteni(szerintem,de mondjuk ott van Egri Viktor őt csak Serie A-t hallottam még közvetíteni)de sok szerencsét a megvalósításához
2011. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem és viszont kívánom neked is! :)

Én Faragó Ricsit kedvelem nagyon. Nagyon szimpatikus. :)

2011. nov. 4. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!