Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Chelsea-nek kellett volna...

Chelsea-nek kellett volna nyernie! Olyan igazságtalan volt! 94. percben lőtt a Barca gólt. A bíró meg látszik hogy a Barcának szurkolt.11est kellett volna adnia a Chelsea-nek. Nem?

Figyelt kérdés
amugy nem vagyok Chelsea szurkoló, de most sajnálom szegény Chelsea-seket.Remélem Manchester nyer, ezek után a Barcelona nem érdemli meg a nyerést.A bírót meg ki kéne rúgni
2009. máj. 7. 16:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%
Én is pont így állok ezzel a dologgal. Én sem vagyok Chelsea szurkoló, de akkor is már milyen dolog. Szerintem nem csak a végén lehetett volna 11est adni játék közben is volt pár necces dolog a 16oson belül. Amúgy a Barca 93. percben lőtt e a gólját :) A végén amikor kezezés volt én Ballack helyében sztem lerúgtam volna a bíró veséjét xD Nah jó nem de szerintem a Chelsea jobb volt most, igaz ha így alakult már változtatni nem lehet rajta sajna :) És mivel én Bayern szurkoló vagyok, így még a Barca ellen is szurkoltam és már a végefelé bizakodtam is, hogy nem jutnak tovább, de mostmár erről ennyit :)
2009. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Fecc ***** válasza:
39%

Nem akarom megbántani a chelsea szurkolókat,de most nyalt vissza a fagyi../jobb lenne bukni egy döntőt megint?


Éljen a Manchester United

2009. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
igen én is a manchesternek szurkolok, nagyon nem szeretem a barcelonát, föleg nem a messi ronda fejét
2009. máj. 7. 16:41
 4/27 anonim ***** válasza:
26%
Az volt jó amikor néztem magyar közvetítést, hogy mondták hogy Messit egy ufónak ábrázolták, és mellette meg ott volt Ribery és mondták hogy Messi azért így néz ki mert olyan földöntúli képességei vannak, de Ribery meg amúgy is ilyen rondán néz ki xD Hát mondom okosak. Azóta német közvetítést nézek x)
2009. máj. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%

Én chelsea drukker vagyok, már kb 5 éve, úgyhogy engem nagyon fájón érintett. 4-5 11-est adtam volna a csapatnak, de ebből 3 biztos (amikor 1. félidőben szabadott adott a 16-oson belüli szabálytalanságért - ha az szabálytalan volt az 11-es mert belül volt; aztán piquet kezezése; aztán a végén nemtomki kezezett még, és ha ebből a 3 jogos 11-esből akárcsak 1-et is megad, akkor máris a chelsea van a döntőben). Ti nem néztétek valszeg évközben a chelsea meccseit, de valami miatt a chelseanek nem akartak 11-est adni soha, több olyan meccs is volt a bajnokságban, amikor döntő pillanatban az ellenfél kezezett, egyértelmű 11-es, pl Hull city ellen, és nem adták meg, és emiatt ment el a győzelem és lett csak döntetlen. Míg a mu szinte bármiért kap 11-est..

Egyébként én úgy voltam vele, hogy akárki jut be a chelsea, barca, liverpool ágról, az fogja megnyerni a bl-t, mert sokkal keményebb úton jutott be oda, míg a manchester bemákolta a sorsolást és csak könnyű csapatokkal játszott (portó, arsenal.. azért ezek nem egy liverpool, barca) (legalábbis nem vagyok benne biztos hogyha erre az ágra kerül a manchester mondjuk az egyenes kieséses rész 1. körében a barcával játszik, utána meg a liverpool chelsea győztesével, akkor most ott lenne a döntőben!) A chelsea jobb csapat mint a MU, az egy divatcsapat, divatdrukkerekkel! És idegesítőbb lenne ha a mu-s haverjaimtól azt kellene hallgatnom, hogy a mu-nak sikerült a duplázás bl-ben meg pl-ben is, úgyhogy én aztmondom hogy -hiába nem megérdemelten jutottak be- de mostmár győzzőn a barca!

A bírót meg remélem soha többé nem látom.

2009. máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
69%
Szerintem a bíró hülyeségei miatt nem a Barcelonát kell okolni. A Barca ugyanannyit küzdött a döntőbe jutásért mint a Chelsea. A fociban mindig is voltak és lesznek is vitatott helyzetek. Most a spanyoloknak volt szerencséjük... ennyi!
2009. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
59%
A barca ugyanannyit kűzdött? A barcának momentuma nem volt az egész meccsen!!! Közük nem volt a játékhoz, a chelsea lefocizta őket, jobban támadott, jobban védekezett. Egyedül labdabirtoklásban volt jó a barca, meg a kaput el nem találó lövések számában :D
2009. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
59%
Roma szurkoló vagyok, de az angol bajnokságból az Arsenal és a Chelsea a kedvencem, a Barcelonát nem szeretem. Való igaz, nem egy tizenegyes járt volna a Chelseanek, de én ezen a meccsen a Barcának szurkoltam. Miért? Mert csak ők tudják megállítani a tetves Manchestert.
2009. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
hát a bírónak tényleg elkéne mennie a fenébe, a Drogba jól beszólt neki:) papucsbaxd, meg amugy ronda is volt az a bíró
2009. máj. 7. 18:05
 10/27 anonim ***** válasza:
60%

Barcelonának momentuma sem volt?

Ilyen bunkerfocit játszó Chelsea ellen..:S

A foci szóljon már arról, hogy támadunk, nem az, hogy fellocsoljuk a pályát, hogy 10centi víz áll rajta aztán bukerfoci..

Egyébként tényleg a bíró nem adott meg egy vagy két 11-est, tévedett. Ennek ellenére azt mondom, hogy így izgalmasabb lesz a döntő. Mondjuk a Chelsea drukkereket ez nem vígasztalja..

Hajrá Barca

2009. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!