Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tudnátok javasolni valamit...

Tudnátok javasolni valamit amitől felpörgök foci meccs előtt és a legjobbat tudom nyújtani?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje focizok és az utóbbi meccseken nem tudom magam 100%-ban odatenni nem tudok felpörögni. Megfogadtam néhány tanácsot miszerint ne egyek annyit meccs előtt, meg egyek csokit és attól jól fog menni. Energia italt is próbáltam de az se hatott.Tudnátok javasolni valami étrendet, ételt, edzésprogramot vagy valamit amit meccs előtt kéne csinálnom h felpörögjek?
2011. nov. 6. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Pihenj, ne gondolkodj, halgass zenét, próbálj meg ellazulni, kikapcsolni magad.
2011. nov. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dempsey válasza:
vagy többiekkel kiabálj, hogy KI A LEGJOBB?!! ÉN VAGYOK meg ienek, és olyan adrenalin pumpálódik benned, hogy szétfutod a 90 percet :D
2011. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jatsz a FIFA-n , nagyon felporget, nekem nagy kedvem van utana igazabol jatszani. (nem vicc)
2011. nov. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!