Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha most rendeznének egy Real...

Ha most rendeznének egy Real Madrid - Chelsea meccs-et, akkor szerintetek mi lenne az eredmény?

Figyelt kérdés
A valódi esélyeket nézzétek, ne azt hogy ti most milyen nagy Real vagy Chelsa drukkerek vagytok, ne eszerint írjátok az eredményt...
2011. nov. 7. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

2-0 a Realnak.

Szerintem nem kell részletezni. A Real most kb egy szintre került a Barcával. Gyors,sok passzos játék.Gyilkos.

Ettől függetlenül,lehet,hogy döntetlen,vagy a Chelsea nyerne.

2011. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Chelsea nem valami jó most szerintem, a Real meg nagyon vad, büntetnek.
2011. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

3-1 lenne a Madridnak!


1.Ronaldo

2.Di María

3.Benzema


Túl oldalt


egye fene: Torres


;D

2011. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyértelmű madridi siker. Az egyetlen csapat a világon, amely komolyan felnőtt a jelenlegi Barcelonához. Vagy talán még túl is nőtt rajta kicsit. Egyébként nem szeretem egyiket sem.

AMUNT VALENCIA!

2011. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 pipis2 válasza:

Szerintem a Chelsea akkor kapna ki csak 5 gollal ha megsajnélják őket.


HALA MADRID!!!!!!!!!!

2011. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

A Madrid újra elfoglalja helyét, Európa és Spanyolország teteje... Szerintem nem fogják őket tudni megállítani, bomba formában vannak, összerázott csapat!!!

Fehér szív, lila lélek, Madridos leszek, amíg élek! :)

2011. nov. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ramón Morales válasza:
4:1 Ronaldo mesterhármas benzema 1 sturridge 1 ennyi am meg a madrid a világ és a 20. század legjobb csapat :D HALAMADRID
2011. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Hát sajnos azt kell hogy mondjam hogy a Reál simán verné a Chelseat sajnos nincs átütöerö a csapatban a klaszisok kiöregedtek Torres se hozza a formáját sajnálom de azt kell hogy mondjam egy 5-2 összesitésel a Madridi gárda jutna tovább az idei blt ugyis a reál vagy a barca nyerné de az én megitélésem szerint a Barca még mindig elörébb tart mi a Blancok de ha Barcelona rossz paszba lesz akkor a Reál elkaphatja UI: szerintem Sahin nem fog bevállni
2011. nov. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

a real most sokkal jobb lesz szezon masodik feleben mint a barca

ezt nem azert mondom mert realos vagyok hanem azert mert:

a realt mourinho ojan szintre emelte amit nem lehet utolerni

hamarabb elerte a barcavero szintet a reallal mint az interrel mert jobb maga a keret es igy a csapat is jobb

masik meg az h guardiola el fog menni a barcatol es akkor a barca se lesz akkora nagy mar akkor

szoval ha iden nem is de jovoben mindent megnyer a real ha valami kisebb baki kozbe nem jon

2011. nov. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Simán behúzná a Real egy laza 2-3-4 góllal.
2011. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!