Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan kerülhetnék be kosárcsa...

Hogyan kerülhetnék be kosárcsapatba?

Figyelt kérdés
Már negyedikes korom óta kosarazok, 17 éves vagyok és 185 cm. Imádok kosarazni, bárcsak minden nap lenne edzés, de ahol lakom, az nem valami nagy város és csak a fiúknak van városi szinten csapata. Szerintem jól is játszom, és már interneten nézegettem hogy utánpótlásba esetleg játszhatnék de ott sem igazán írnak vissza a levelekre. Remélem valaki tud nekem segíteni! Mert ez az életem!
2011. nov. 8. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

beszélj az edzővel... :S


ennyire nehéz? menj fel facebookra is és tedd fel az üzi faladra is a kérdést!

2011. nov. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez egy Junior csapat a Hauszman Alajos utcai sportcsasrnokban: hétfőn 17:00-tól, szerdán és pénteken meg 18:30-tól van edzés. Bár ez attól függ hogy hol laksz, ha le tudsz járni BudaPestre. Egyébkén én serdülő vagyok és kadettek is ugyanabban az időpontban edzenek, mint én: másfél órával korábban.
2011. nov. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
beszéltem az edzőmmel és cseszi megmozdítani a hátsóját.. amugy nekem az lenne jó ha pl győrbe vagy sopronba tudnék menni az utánpótlásos csapatba.
2011. nov. 9. 20:10
 4/4 anonim válasza:
2011. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!