Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti hisztek abban hogy a...

Ti hisztek abban hogy a magyar labdarúgó válogatott újra élcsapat lesz?

Figyelt kérdés
A tegnapi meccsen is jól játszottunk, megvertük a svédeket, 3 gólt rúgtunk a hollandoknak.Ti hisztek abban hogy újra élcsapat leszünk, mint pl. a Portugália vagy Horvátország?
2011. nov. 12. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Igazából nem az számít hogy mi hiszünk e benne. Egyedül az számít hogy a játékosok hisznek e benne. Mert csak akkor van rá esély.
2011. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Első vagyok. Amúgy meg én hiszek benne. Ha pl. a braziloknak sikerült felküzdeniük magukat sokkal rosszabb körülmények közepette akkor nekünk is sikerülhet. És senki ne mondja azt hogy "persze hiszen ők a brazilok, nekünk meg azért nem sikerülhet soha mert mi vagyunk a magyarok". Nekik is két lábuk van, két kezük, ők is büdöset kakálnak (már bocs), ugyanolyan emberek vagyunk mindannyian és ugyanúgy megadatik minden válogatottnak a lehetőség hogy egyre jobbá váljon. Csak a hozzáállás a gond. Sok magyar fiatal nagy focista-karrierről álmodozik miközben pl. iszik-dohányzik, hajnalig dorbézol valamelyik szórakozóhelyen (mert az a menő) miközben ezek olyan dolgok amiket egy sportoló egyszerűen nem engedhet meg magának ha igazán jó sportolóvá akar válni. Nem szabad megengednie magának. És ez csak egy példa. Akarnak valamit de nem adják bele mindazt amit tudnának. Ezért nem jó a magyar foci, nem is a pénzhiány miatt (az csak kifogás).
2011. nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány évtizede nem jutott ki a csapat európa és világbajnokságra? A klubcsapatok hány évtizede nem jutottak az első fordulókból tovább?A Liechstein elleni meccs meg macskafing volt!Ilyen harmatgyenge csapat ellen?
2011. nov. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"A klubcsapatok hány évtizede nem jutottak az első fordulókból tovább?"


Bajnokok Ligája:

1995-1996: Ferencváros (csoportkör)

2009-2010: Debrecen (csoportkör)


Európa Liga:

2010-2011: Győri Eto (2.forduló)

Debreceni VSC (csoportkör)

2011-2012: Paksi FC (3.selejtezőkör)


Fejből hirtelen ennyi...


A kérdésre válaszolva: én bízom és hiszek benne. Az elmúlt években már meg lehet figyelni pozitív irányú fejlődést, és ez a válogatott bizony nem esélytelenül vág neki a 2014-es VB selejtezőinek. Hollandia ugyan még mindig túl nagy falat, ám például a tegnapi török válogatottat látva kijelenthető, hogy a hollandokon kívül a csoportban nincs kitől tartani.

2011. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha élcsapat nem is lehetünk, de egy jobb középcsapat, mint most pl. a horvátok, belgák, csehek szerintem lehet a válogatottból. Ehhez egy dolog kellene: normális utánpótlás. Vannak tehetségeink, csak elkallódnak, ezt nem kellene hagyni. Ki tudja, hány kis Albert, Törőcsik, Nyilasi szaladgál most is kint, csak fel kellene őket fedezni.
2011. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Természetesen lehetnénk! Ahogy az előző hozzászóló is írta, ki tudja azt hol szaladgálnak olyanok akik valóban a zsenik lennének.

Sajnos azok vannak most élvonalban akik valamilyen akadémiáról került be és csak azért mert volt pénze a szülőnek és nyomta a lovét.

Én ismerek egy kis srácot, szegények nagyon a szülei de amit csinál a labdával az hietetlen. Némelyik válogatott játékos elbújhatna tőle. Mint Pl: Koman, nem is tudom minek van ott.

Na az ilyen gyerekek akik tehetségesek nem veszik észre!

Én ha rám lenne bízva a csapatépítés és az utánpotlás. Járnám az országot Faluról falura, hogy hol találok olyat aki megfelel. Nem várnám meg azt, hogy a számba repűljön a sült galamb.

2011. nov. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Antimod ***** válasza:

"Ha pl. a braziloknak sikerült felküzdeniük magukat sokkal rosszabb körülmények közepette"


Sokkal JOBB körülmények közepette. Már ami a fejlődést illeti.

Nálunk hetente párszor kizavarják a gyereket a salakpályára, ahol becsúszni nem lehet, hóban-jégben kell néha edzeni. Brazíliában ott a homokos tengerpart, beljebb a laza homokos talaj, ahol naphosszat játszhatnak a gyerekek. Mivel szegények, ez az egyetlen szórakozásuk, nem görnyednek a tv/gép előtt.


A csapatok pedig óriási tehetségkutatást végeznek, hiszen brazil játékost könnyű eladni Európába, abból pedig meggazdagodni. Tehetségből pedig - a fentiek miatt - nincs hiány, ráadásul óriási a merítési lehetőség. Különbségek tehát vannak.


Inkább arra lennék kíváncsi, mit csinálnak a csehek, szerbek, horvátok, szlovének, hogy előrébb tartanak?

2011. nov. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Némelyik válogatott játékos elbújhatna tőle. Mint Pl: Koman, nem is tudom minek van ott."


Na ebbe belekötnék, mivel Koman a legtechnikásabb/legjobb játékos most a válogatottban... Szóval pont rossz a példád.

2011. nov. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem..
2019. márc. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!