Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért van az hogy valamikor...

Miért van az hogy valamikor csont nélkül bemegy a kosárlabda valamikor pedig 2 méterrel mellé?

Figyelt kérdés

Még sohasem kosaraztam úgy, hogy eljárok meccsekre minden héten, persze lehet hogy fogok járni.

Mégis elég jól megy.

De valamikor eggyáltalán nem megy, alig megy be valameik dobás és az is csak véletlenül, hogy a kosárpalánkon eggyensújjozik. Valamikor pedig szinte mindeggyik bemegy csont nélkül. de még ez is normális lenne meret ugye vannak rosznapok és jónapok. Az az igazán fura hogy rádobok 3-szor-4-szer és nem megy be, de amikor megfordulok és hátrafelé dobok eggyet az csont nélkül bemeg, és ez nem véletlen, már vagy 7 megtörtén ez. mitől lehet ez akadájoz a látásom, vagy valamikor én próbálom kiszámítani valamikor pedig belülről a belső agyamra halgatok? Mert amikor nem látom a kosarat akkor nem téveszt meg semmi se a látásom se semmi és amikor úgy rádobom a kosárra akkor tudom/érzem hogy befog menni de ezt nem midig érzem. Vajon miért lehet ez?


2011. nov. 19. 11:03
 1/2 escrogar ***** válasza:

"belső agy"


na állj le a szerről, de gyorsan.

gyakorolj, és ennyi. a legnagyobbak is szoktak rontani, hát még aki amatőr.

2011. nov. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mindenki elkövethet hibát, ez benne van a sportban.

Gondold el milyen szörnyen unalmas lenne, ha mindig csont nélkül kosarat dobnál, egy idő után unalmas lenne, nem? És már nem is éreznél örömöt, ha sikerül kosarat dobnod. Ettől szép, és izgalmas legalábbis szerintem a sport, hogy kiszámíthatatlan.

2011. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!