Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi van a Chelseavel?

Mi van a Chelseavel?

Figyelt kérdés

2011. nov. 23. 23:39
 1/8 anonim válasza:
32%
Való szinű az hogy már nincs olyan játékosuk aki világklaszis lenne drogba,lampard,tery már kezd kiöregedni torres se tudja a jó formáját hozni nincs átütöerö a csapatban nincs olyan játékosa mint mondjuk Barcában a messi meg au edző is még fiatal és tapasztatlan
2011. nov. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek
2011. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Sajnos nem megy!:/ 2006 óta vagyok Chelsea-s...Ha az eddigi edzőket is elbocsátották,akkor Abramovicsot ismerve AVB se lesz sokáig már edző.Most az hogy a Portoval jó volt az nem azt jeleni hogy megérett egy ekkora csapathoz.Ha elbocsátják akk nemtom ki jöhetne szóba új edzőként.Az egész Chelsea-vel az a baj hogy mindig új edző van és így nincs egy begyakorolt menet.:/
2011. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Divatdrukker...

Amúgy annyi a gáz, h kiégett játékosok tömkelege van a kezdőcsapat közelében, akik már szarnak bele nagyívben az egészbe. AVB meg talán nem elég tökös, h kihagyja őket.

2011. nov. 24. 20:35
 5/8 anonim válasza:
74%
AVB volt az egyik legjobb választás... ambíciózus, fiatal és zseniális szakember. elsősorban őt nem azért szerződtette Abramovich, hogy gyorsan érjen el jó eredményeket. Neki JÖVŐ CHELSEA-jét kell építenie, átigazolási politikáját is erre építi. Rengeteg fiatal érkezik a csapathoz, mint Ullisses Davila, Lucas Pianzon, Romeu, Lukaku.. ők mind olyan játékosok, akik a jövő Chelsea-jében lesznek maghatározóak.. Boasnak az a feladata, hogy minél hamarabb beépítse őket, és egy ütőképes gárdát faragjob belőle, de ez NEM MEGY EGYRŐL A KETTŐRE!!! úgyhogy türelem barátaim, türelem....
2011. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyetértek az utolsóval, szerintem bizni kell benne hogy AVB végre újra csapatot formál a játékosokból.. És erre idő kell...
2011. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen idő kell. De Abramovics nem türelmes
2011. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
sztem új játokososkat fognak még hozni és fiatalítjáka csapatot,hiszan AVB csak a átigazolás végén érkezett nem lehet mindjárt akkora csodát várni és sztem évvégére már egy klass kis csapatunk lesz :)
2011. dec. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!