Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 2 hete járok kézire én vagyok...

2 hete járok kézire én vagyok egyedül kezdő és mikor pályán vagyok egyszerűen nem tudok játszani, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még az alapszabályokat sem tudom.Az edző pedig elvárja,hogy mindent tudjak mint akik már 3-4 éve járnak.Csak az irányító dobhat kapura?Anyukám szerint túl magas vagyok a kézihez (176cm 15/l) de kosarazni nem akarok.
2009. máj. 12. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Anyukádra ne halgass már bocs hogy ezt mondom, ez éppen ideális sport egy ily fiatal lánynak mint te. Az edzésvel beszélned kell hogyha elég keményen fog hogy te jó játékos szeretnél lenni, figyeljen oda rád, vagy kérj tőle tanácsokat. Megkerestem neked a kosárlabda szabályait, innen sokat tanulhatsz, olvasgasd átt: [link]


jó játékot, sok szerencsét! PakY

2009. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2009. máj. 13. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!