Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egy kapus kirúgásból át tudná...

Egy kapus kirúgásból át tudná rúgni az egész pályát?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
talán van pár kapus a világon aki áttudná, de a többség (és nem csak a kapusok, hanem a mezőnyjátékosok is) nem.
2011. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát... Én aztán nem nézek sok focit, de még én is láttam ilyet.
2011. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

akik az élvonalban játszanak, vagy sztárkapusok (pl. Casillas és a többiek) simán megtudnák, pár éve egy Lyon elleni BL találkozójukon emlékszem hogy kidobta(!!) a labdát, és a másik tizenhatosig dobta majdnem :)

16F

2011. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem írónak :) Az élvonalban szereplő kapusok némelyike át tudja rúgni a pályát :D Roberto Carlos , ha beöltözne kapusnak 3 pályát is át tudna rúgni ugyan is akkora lövő ereje van :D Egy kis ízelítő : http://www.youtube.com/watch?v=crSkWaJqx-Y
2011. nov. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

j áétdobta a 16osig majdnem


csak nem a gólvonalról dobta hanem gondolom min 10 méterről.

szóval az már ott 26m-el kevesebb minimum.


ráadásul aki jól dob ki az nem biztos h jól is rúg.

erre példa Peter Schmeichel, aki nagyokat tudott dobni, de a lábaival átlagos kapus volt.

2011. nov. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sok van...

Casillas-tól sokszor láttam ilyet.

2011. nov. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

lepattanás nélkül? Földről vagy kézből?

Mert lepattanás nélkül földről nem sok kapust láttam (de még kézből sem sokat), akik elrúgták akár az ellenfél 16osán belülre, pedig ugye ők sem az alapvonalról rúgták.

2011. nov. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16F vagyok. nem is azt mondtam, hogy helyből dobta át, és az alapvonalról, csak mondtam hogy SŐT még dobni is áttudják majdnem, de ha szerinted ez nem olyan nagy dolog hogy majdnem 60m-t dob, akkor csinálj jobbat :)
2011. nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
U19 es kapusvagyok és lepattanás nélkül átrugom a másik 16 os ig..:) mielőtt kötekednétek 5östől 16 oson belülre szval nem egészpálya. Am a pontosság jobban számít mint a hossz
2011. nov. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pár hónapja láttam az egyik internetes sporthírportálon egy videót, ahol egy talán brazil sokadosztályú kapus a kirúgásból szerzett gólt, lepattanás nélkül szóval simán át lehet rúgni.
2011. dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!