Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Sportfogadás, UEFA Kupa! Hol...

Sportfogadás, UEFA Kupa! Hol lehet megnézni?

Figyelt kérdés
Ha akarok fogadni egy meccsre, akkor elméletileg meg kell nézni, hogy ki játszik hazai pályán, kik vannak lesérülve a csapatokban és hogy a csoportban ki hanyadik, ( tehát monyuk a csoportban a 2. és a 4. játszik) és ha ezek mind megvannak akkor tudom növelni a nyerés esélyét ugyebáááár... Node hol tudom én mindezeket megnézni hogy kik a sérültek, hol játszanak,izé izé.... valami linket esetleg tudtok adni? vagy nem tudom...
2011. nov. 30. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
megnézed a csapatok honlapján.. nem olyan nehéz..
2011. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az uefa honlapján meg tudod nézni a csoportokat és a lejátszott/lejátszandó meccseket.

[link]


a sérülteket meg ilyeneket a csapatok honlapjain vagy annak a bajnokságnak a honlapján tudod megnézni ahol játszanak.

2011. nov. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!