Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kérdésem, szerintetek ki...

Kérdésem, szerintetek ki nyeri az aranylabdát?

Figyelt kérdés

Messi , C.Ronaldo vagy Xavi

1 nevet várok :)


2011. dec. 5. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Messi... bár én jobban szeretném ha Xavi nyerné...........
2011. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Messi...bár jobban szeretném ha Ronaldo nyerné
2011. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
C.Ronaldo érdemelné meg a legjobban az elmúlt szezonban nyújtott teljesítménye alapján, de úgyis Messi kapja mert ő az UEFA kisgyereke.
2011. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

látom mindenki Messire tippel ...

szerintem is ő nyeri =)

2011. dec. 6. 17:03
 5/9 anonim ***** válasza:
C. Ronáldó érdemelné meg a legjobban? nyert valamit? ja igen királykupát meg gólkirály lett? nem akarlak megbántani de ez azért nem olyan nagy teljesítmény...
2011. dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha jól tévedek, akkor az Aranylabda EGYÉNI elismerés, és tavaly CR7 sokkal jobban játszott és többet tett a csatatért mint a Távoli.
2011. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.


Ezt támaszt már alá valamivel vagy csak azzal tudod hogy CR lett a gólkirály a bajnokságban? Mert szerintem igen..

Messi kupákat nyert, gólkirály lett a BL!-ben.

És jobban is játszott Ronaldonál az El Classikókon is ami azért az ők összehasonlításukban fontos tény. :)

2011. dec. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Messi fogja nyerni az aranylabdát.Igazából szerintem is Xavi megérdemelné már, de a tavalyi eset óta nincs sok esély rá. Amúgy CR7-Messi harcban az El-Classicókat hiába említjük, mert köztudott,hogy Ronaldo csak a kis csapatok ellen játszik jól, nagyobb ellenfeleknél nem teljesít és a Barca ellen meg pláne..Lehet hogy a kisemberektől fél? XD
2011. dec. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért érdemli meg jobban cr7?? sok elvakult Reál drukker Tavaly ugyanannyi gólt lőttek bár Cr7 többet lőtt a bajnokságba ( uccsó 3 csapat ellen amikor már a barca bajnok volt lőtt 7 vagy 8 at nemtom de nem sokat ér vele) Messi meg betalált BL döntöbe, Classicon is illetve ha nem jól játszott. Cr7 nem érdemli meg csak azért mert a kis csapatoknak rúg 3-4 gólt classicon meg semmit se csinált pedig ott kéne ha bajnokok akarnak lenni
2012. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!