Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Bejöhet ez a tippmix? Holnap...

Bejöhet ez a tippmix? Holnap raknám meg.

Figyelt kérdés

Ausburg - Mönchengladbach V

Lecce - Lazio V

Palermo - Cesena H

Novara - Napoli V

Betis - Valencia V


2011. dec. 8. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Bejöhet.
2011. dec. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem rossz, én a Betis-valenciát kihagynám. a valencia BL meccset játszott hétközben, a Betis pedig mégiscsak hazai pélyán játszik, simán benne van bármilyen eredmény.

Inkább az udinese-chievot tenném H-ba, az biztosabbnak tűnik.

2011. dec. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A Napoli is játszott BL-t, de nem hinném h emiatt elbuknák ezt a meccset....
2011. dec. 9. 00:07
 4/9 anonim ***** válasza:
A Napoli iszonyat jó formában van, a Valenciával ellentétben.
2011. dec. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez mehet úgy ahogy van, bár Valencia drukkerként picit félek saját magunktól, illetve a Palermoban sem vagyok biztos. Hazai pályán túl meggyőző ugyan, de előbb utóbb botlás lesz a vége. A Cesena pedig borzasztóan gyenge idegenben, 1 rúgott gólja van, döntetlent pedig nem játszott még vendégként, ahogyan otthon a Palermo sem. Ezt inkább D-nek érzem. 4/5-ben viszont lehetne tolni ezt a szelvényt, mert egyébként tetszik!
2011. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Összeraktam egy ilyen öngyilkosságot:


Palermo-Cesena H

Udinese-Chievo H

Novara-Napoli hendikepp V

AS Roma-Juve 2 vagy kevesebb gól

Salzburg-Fc Admira H

Saint Etienne-Caen H

Rennes-Stade Brest H

Sporting -Nacional Madeira H

Besiktas-Büyüksehyr Spor H


5 fontból 665 ha jön mind. :)

2011. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2 mixet teszek. Az egyiken ez az 5 meccs fog szerepelni. A másikon pedig ugyanezek a meccsek a Valencia kivételével. Jó kis summa jöhet ha jönnek ezek a meccsek....:)
2011. dec. 9. 14:38
 8/9 A kérdező kommentje:
Bár azért hozzá kell tennem a Valencia meccshez, hogy a Betis a legutóbbi 10 meccséből 1 döntetlent játszott és 9(!!!!) veresége van. ellenben a Valencia 6 győzelem 2x és 2 vereség(egyik a Real ellen). Nem olyan rossz. És sztem nem kell kiindulni a Chelsea elleni BL meccsből....
2011. dec. 9. 14:40
 9/9 anonim válasza:
lol én ugyan ezzeket raktam meg xDD kivéve a Betis valencia az sztem nem 1értelmü:)
2011. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!