Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki a legjobb Messi vagy C....

Ki a legjobb Messi vagy C. Ronaldo?

Figyelt kérdés
Most fognak osszecsapni a nagy derbin es egymas ellen lesznek
2009. máj. 17. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Mind2 klasszis játékos. Ezt nem lehet egyértelműen eldönteni, hogy melyikük a jobb. Amelyik az adott napon jobb formában van.

A BL döntőben remélem Messi és csapata lesz a jobb.

2009. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

béna a kérdés!


Ki a jobb! Messi v Ronaldo?


De hogy ki a legjobb... szerintem a legjobb nincs kettőjük között!

2009. máj. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Jelenleg a Világ Legjobb játékosa: Lionel Messi. Ezt nem én mondom, hanem az UEFA szavazta meg. Amúgymeg Hisztihányó Rinyálónak akkora a képe mint 1 focipálya, úgyhogy remélem Messi jól megszivatja majd..
2009. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2diknak talalj ki jobb kerdest :)


amugy nagy parharc lesz de gyozzon a jobb csapat (Manchester United)

2009. máj. 20. 15:17
 5/12 anonim válasza:
73%
Lehet hogy most nincs 100%os formában de szerintem C.Ronaldo mégis jobb mint Messi
2009. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ronaldo soha nem volt jobb formában mint most, de ne zavarjon!
2009. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%

Zlatan Ibrahimovic a legjobb. Náluk jobbnak tartom még Andrij Arsavint és Fernando torrest is.

Kettőjük közül C. Ronaldo a jobb amúgy szerintem.

2009. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
39%
Messi!
2009. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
c.ronaldo jobb játékos mint messi,sokkal pontosabb a rugótechnikája,jobban cselez,nagyobb a technikája,messi csak szalomozni tud,nem vettétek észre?!
2009. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
pontosan, messi nem cselez, vezeti a labdát, és mivel alacsonyan van a súlypontja, és relatíve gyors, ezért tud "cselezni" rolando jobb egyértelműen, technikásabb, gyorsabb, jobban cselez, jobb a lovőtechnikája, jobban fejel (igen most jön h a bl döntőben pont fejelt) nagyügy, ronaldo tobb gólt fejel, messiinek ez nem volt a sokadik feje gólja. most meg leeht szubjektívkodni(:D) de én csak objektívan megpróbáltam elfesteni a helyzetet, nem ekllene leb@szogatni...köszönöm
2009. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!