Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » . Van esélyem arra hogy jó...

. Van esélyem arra hogy jó focista legyek?

Figyelt kérdés
13éves vagyok....7éves korom óta focizok....az életem a foci...gyakorlatilag éjjel nappal focizom!!szeretnék híres focista lenni!!!egy vidéki focicsapatban játszok..u13ba és u16ba..12évesen az u16-ban 16mérközésen 12ször találtam be!!azt mondják hogy elég jól focizom...a szüleimmel azt beszéltük hogy most 1évig keményen edzek és utána elmegyünk egy nagyobb csapathoz vagy akadémiára csatár és szélsö posztokon játszom...szerinettek van esélyem bekerülni egy nagyobb csapathoz????elöre is köszi.
2011. dec. 25. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem ne várj 1 évet..ha 1 komoly csapat leigazol az lesz a legkeményebb edzés..ők tudják mit kell tenned....
2011. dec. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

öhhm, mivel itt olyan ügyesen leírtad, miylen ügyes vagy, tehát biztos...


Szerinted így neten keresztül fel tudjuk mérni (mi nem szakmabeliek), hogy te milyen jó vagy, mennyi lehetőség van benned?

Gyakorolj keményen, akkor mindenképp nő az esélyed. Aztán majd meglátjátok, hogyan alakul.

Aztán ha sikerül, akkor majd lehet rólam megemlékezni, hogy mekkora fantasztikus bölcs tanácsokat osztogattam, és igaziból nekem köszönhetted a karrieredet...

2011. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi....tudom hogy igy nem tudjátok felmérni hogy hogyan focizom de azért gondoltam leirom vagyis megkérdezem!!!
2011. dec. 25. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!