Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 14/f vagyok,1-2 honapja jarok...

14/f vagyok,1-2 honapja jarok NB2-es csapatba focizni. jatszhatok meg, , jobb'' NB1-es csapatban?

Figyelt kérdés
szelso vagyok 169cm/55kg mit csinaljak, hogy a vedoket konnyeden elnyomjam, es labdaval olyan gyors legyek, mint labda nelkul, erosebben, pontosabban lojek? nem vagy ugyetlen gyerek, eleg jol lovok, gyors is vagyok labdaval, labda nelkul. de szeretnek meg jobb lenni. valaszokat elore is koszi
2011. dec. 25. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
hát attól függ,hogy mekkora akaratod van meg tehetséget, de majdnem az előbbi fontosabb... Azért megkérdezném,hogy nem felnőtt csapatról van szó,hanem utánpótlásról?!
2011. dec. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Továbbá,ha fejlődni akarsz adj edzéseken 110%ot, szabadidődbe meg konditerembe menj és erősítsd a testedet,a lábakat különleges figyelemmel.(PL: A lábhajlítás segít majd a gyorsulásban) - vagy éppen elmehetsz futni is egyet regelente vagy ilyesmi. Mert hát gyorsaság nincs állóképesség nélkül vagy erő nélkül de ez fordítva is igaz majdnem,úgy hogy ezekre kell ráfeküdni!
2011. dec. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
14 EVESE FELNOTT NB2-BEN? :O
2011. dec. 26. 13:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy kondizni sajnos nincs sok idom, mert este 7-re erek haza, es tanulni is kell. Otthon milyen gyakorlatokat vegezhetnek? Gyenge nem vagyok, meg tehetsegtelen sem, csak szeretnek felnott koromban komoly jatekos lenni. A gyorsasagom az szerintem a korosztalyomhoz kepest eleg jo.
2011. dec. 26. 13:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja es megvalami. Hany km-t kellene futni?
2011. dec. 26. 13:33
 6/7 anonim ***** válasza:
hát ahogy megy 5-6 kilométer eleinte aztán 6-7 mindig növelni kell,de szerintem egy 10 kilométernél már semmiképp se kell több edzésnek jo a 8körüli is. De azért néha vigyél bele lendületes futásokat meg ilyesmi. Végül is csak rajtad áll a dolog,de ne üldözz egy olyan álmot,ami nem érhető el,szóval csak reálisan. Örülök hogy a tanulás is ott van a sorrendben,bár azt nem értem miért este 7kor érsz haza...
2011. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
gondolom azért, mert minden nap délután edzés van neki és azért ér haza este 7-re!
2012. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!